Daniel Wardziński

17.08.2016 (16:15)

Muse w Krakowie 2016: BILETY. Kiedy i gdzie zagrają gwiazdy rocka?Muse zagra na Kraków Live Festival 2016 - kiedy i gdzie koncert gwiazd rocka w Polsce? Ile kosztują bilety? Sprawdźcie najważniejsze informacje i szykujcie się na wielkie muzyczne emocje.

Muse zagrają w Krakowie w 2016 roku! Kraków Live Festival ogłosił oficjalnie kolejną z gwiazd i dla fanów nowej płyty Drones oraz poprzednich dokonań Brytyjczyków może to być wiadomość, dnia, miesiąca i roku w jednym. Kiedy i gdzie zagrają Muse? Jakie są ceny biletów i gdzie je dostać? Wszystko co musicie wiedzieć o występie Muse w Polsce w 2016 roku znajdziecie na EskaROCK.pl.

Muse zagrają na Kraków Live Festival 2016 - ceny biletów

 
Muse zagrają w ramach One Extra Day Kraków Live Festival 2016 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskie w Krakowie. Bilety na sam koncert Muse można już kupować oddzielnie w cenie 239 złotych. Karnet na cały Kraków Live Festival 2016 kosztują 379 złotych, a przypomnijmy, że oprócz gwiazd z Wysp zagrają również Massive Attack, Chemical Brothers, Damian Jr Gong Marley czy Sia. Bilety możecie już teraz zamawiać na Altersklepie. Kto z Was wybiera się, żeby zobaczyć Muse z repertuarem z płyty Drones i nie tylko?
 

Supportem Muse będzie Organek, który wystąpi o 19:00:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker - powstanie kontynuacja? Reżyser odpowiada

  2019-11-18
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowanyi wspominany. Czy jest szansa na to, że zobaczymy kolejną część Jokera? Reżyser postanowił ujawnić plany.
 • Pierwszy menager Metalliki, wspomina swoją reakcję na zespół

  2019-11-18
  Metallica do dzisiaj zaskakuje wiele osób i wygląda na to, że zespół był od samego początku działalności czymś wyjątkowym. Tak wynika ze wspomnień pierwszego menagera zespołu.
 • The Osbournes powraca! Kiedy ponownie zobaczymy rodzinę Ozzy'ego w telewizji?

  2019-11-18
  Reality show, przedstawiające życie Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny, było absolutnym hitem. Po latach przerwy, 'The Osobournes' mają wrócić na antenę! Kiedy można spodziewać się pierwszych odcinków?
 • Deftones w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCE

  2019-11-18
  Jedna z najbardziej innowacyjnych amerykańskich grup muzycznych, formacja, której twórczość od lat balansuje gdzieś między alternatywą, neurotycznym rockiem i metalem, określana czasem przez krytyków mianem "Radiohead metalu". Kapela, której przewodzi Chino Moreno, jeden z najbardziej charyzmatycznych i ekspresyjnych wokalistów naszych czasów. W końcu Deftones pojawią się w Polsce!
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Festiwal Legend Rocka 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-11-18
  Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty 2020, będzie 14. odsłoną imprezy. Sprawdźcie, kto zagra podczas wydarzenia, które co roku sprowadza mega gwiazdy do Polski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz