Daniel Wardziński

17.08.2016 (16:15)

Muse w Krakowie 2016: BILETY. Kiedy i gdzie zagrają gwiazdy rocka?Muse zagra na Kraków Live Festival 2016 - kiedy i gdzie koncert gwiazd rocka w Polsce? Ile kosztują bilety? Sprawdźcie najważniejsze informacje i szykujcie się na wielkie muzyczne emocje.

Muse zagrają w Krakowie w 2016 roku! Kraków Live Festival ogłosił oficjalnie kolejną z gwiazd i dla fanów nowej płyty Drones oraz poprzednich dokonań Brytyjczyków może to być wiadomość, dnia, miesiąca i roku w jednym. Kiedy i gdzie zagrają Muse? Jakie są ceny biletów i gdzie je dostać? Wszystko co musicie wiedzieć o występie Muse w Polsce w 2016 roku znajdziecie na EskaROCK.pl.

Muse zagrają na Kraków Live Festival 2016 - ceny biletów

 
Muse zagrają w ramach One Extra Day Kraków Live Festival 2016 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskie w Krakowie. Bilety na sam koncert Muse można już kupować oddzielnie w cenie 239 złotych. Karnet na cały Kraków Live Festival 2016 kosztują 379 złotych, a przypomnijmy, że oprócz gwiazd z Wysp zagrają również Massive Attack, Chemical Brothers, Damian Jr Gong Marley czy Sia. Bilety możecie już teraz zamawiać na Altersklepie. Kto z Was wybiera się, żeby zobaczyć Muse z repertuarem z płyty Drones i nie tylko?
 

Supportem Muse będzie Organek, który wystąpi o 19:00:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine"

  2020-04-03
  Bill Withers nie żyje! Autor hitu "Ain't No Sunshine" odszedł w wieku 81 lat.
 • Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

  2020-04-03
  Podczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.
 • UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''

  2020-04-03
  Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?
 • NO MORE ELECTRO! - nowy teledysk w sieci [WIDEO]

  2020-04-03
  NO MORE ELECTRO! - to zespół założony w 2019 roku, przez doświadczonych muzyków śląskiej sceny (m.in. Iowa Super Soccer, Sztywny Pal Azji, NEGATYW, Dobre Ludzie, LOCOMOTIVESUN, Roboty Na Wysokości).
 • ARMIA - kolejne 2 płyty wznowione na winylu, już w sprzedaży!

  2020-04-03
  Do sprzedaży trafiły 2 kolejne reedycje płyty Armii na winylu. Wydawnictwa te dostępne są w sprzedaży online.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz