Dominik Pajewski

29.06.2018 (11:49)

Mural dla Roberta Brylewskiego. Tak wygląda obraz w hołdzie dla artystyŚmierć Roberta Brylewskiego to ogromny cios dla świata muzycznego w Polsce. Artysta otrzymał swój mural w Warszawie, zobaczcie jak wygląda praca w hołdzie dla artysty.

Robert Brylewski zmarł 3 czerwca 2018, muzyk przebywał od kilku tygodni w śpiączce. W styczniu artysta został dotkliwie pobity, a obecnie prokuratura bada związek między śmiercią a incydentem z początku 2018 roku.

 
Robert Brylewski nie żyje. Przyczyna śmierci artysty 
Tak zasłużona postać musiała zostać upamiętniona w wyjątkowy sposób. Robert Brylewski otrzymał własny mural w Warszawie, a wszystko połączone zostało ze specjalną imprezą i koncertem. 

Tom Morello został zastąpiony na scenie przez fana, który wygląda jak on [VIDEO]

 
27 czerwca 2018 roku, przy klubie Pogłos odsłonięty został specjalny mural, wykonany przez Bruno Althamera. Grafika pojawiła się na ścianie budynku od ulicy Powązkowskiej. Wszystkiemu towarzyszył specjalny koncert TRIBUTE TO ROBERT BRYLEWSKI, podczas którego wystąpił zespół Pokusa, wykonujący swoje wersje 'czarnej płyty' Brygady Kryzys. Tak prezentuje się dzieło w hołdzie dla Roberta Brylewskiego:

 
 

#robertbrylewski#afa#brylu#mural#brylewski#pogłos#punk#reggae

Post udostępniony przez Marcin Dopierała (@marcindopierala)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz