Daniel Wardziński

14.12.2016 (16:28)

Muppety śpiewające Beastie BoysBeastie Boys w wersji... Muppetów? Sprawdźcie kapitalny montaż, który stał się prawdziwym hitem internetu. Video do sprawdzenia na EskaROCK.pl. I polać tym panom/paniom którzy to zrobili!

Muppetowa wersja Beastie Boys to jeden z najlepszych hitów internetu jakie ostatnio mieliśmy okazję wam zaprezentować. Superprzebój sprzed lat So What'cha Want został zmontowany z obrazem z kultowego serialu kukiełkowego, który stał się ikoną popkultury. To połączenie gwarantuje coś wyjątkowego i tak właśnie jest. Sprawdźcie nowe VIDEO Beastie Boys X Muppets.

Muppety rapują Beastie Boys - genialny mash-up!

Kawałek So What Cha Want pochodzi z wydanej w 1992 roku płyty Check Your Head. Na samym YouTube ma ponad 10 milionów odsłon, a gdyby zliczyć odtworzenia z zakurzonych kaset VHS w latach 90. to do tej liczby pewnie trzeba by było dodać ze dwa rzędy wielkości. Przypomnijmy więc oryginał!Kiedy spotykają się takie legendy jak Beastie Boys i Muppets to... wiedzcie, że coś się dzieje. Sprawdźcie jak wyszło!


 
Puchar Świata 2016/2017 TERMINARZ - daty konkursów skoków narciarskich

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz