Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideoMuniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.

Muniek Staszczyk 2 miesiące temu doznał wylewu, przez co wszystkie koncerty i działania muzyczne, musiały zostać przełożone. Przez cały czas, wszyscy dostawaliśmy informacje oficjalne na temat stanu zdrowia artysty. W końcu, sam Muniek postanowił oficjalne wypowiedzieć się na temat swoich planów.

ABBEY ROAD NIE MIAŁ BYĆ OSTATNIM ALBUMEM THE BEATLES. SZCZEGÓŁY ZDRADZIŁ RINGO STARR


Muniek Staszczyk, wypowiedział się pierwszy raz po wylewie

Artysta w krótkim filmie powiedział:

Długo nie mówiłem nic, bo nie mogłem mówić ze względu na moją chorobę. Wracam do siebie, wracam powoli do rzeczywistości. (...) Mam przerwę w koncertach, bo tak zalecają mi lekarze. Jeżeli mi zdrowie pozwoli w przyszłym roku zagram parę koncertów, ale nie będzie to liczba ogromna.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:Muniek Staszczyk doznał wylewu w lipcu, podczas pobytu w Londynie, gdzie był na koncercie Boba Dylana.

RAMMSTEIN W 1 Z 10. JAK UCZESTNIK PORADZIŁ SOBIE Z PYTANIEM, ZWIĄZANYM Z ZESPOŁEM?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz