Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideoMuniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.

Muniek Staszczyk 2 miesiące temu doznał wylewu, przez co wszystkie koncerty i działania muzyczne, musiały zostać przełożone. Przez cały czas, wszyscy dostawaliśmy informacje oficjalne na temat stanu zdrowia artysty. W końcu, sam Muniek postanowił oficjalne wypowiedzieć się na temat swoich planów.

ABBEY ROAD NIE MIAŁ BYĆ OSTATNIM ALBUMEM THE BEATLES. SZCZEGÓŁY ZDRADZIŁ RINGO STARR


Muniek Staszczyk, wypowiedział się pierwszy raz po wylewie

Artysta w krótkim filmie powiedział:

Długo nie mówiłem nic, bo nie mogłem mówić ze względu na moją chorobę. Wracam do siebie, wracam powoli do rzeczywistości. (...) Mam przerwę w koncertach, bo tak zalecają mi lekarze. Jeżeli mi zdrowie pozwoli w przyszłym roku zagram parę koncertów, ale nie będzie to liczba ogromna.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:Muniek Staszczyk doznał wylewu w lipcu, podczas pobytu w Londynie, gdzie był na koncercie Boba Dylana.

RAMMSTEIN W 1 Z 10. JAK UCZESTNIK PORADZIŁ SOBIE Z PYTANIEM, ZWIĄZANYM Z ZESPOŁEM?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz