Anna Dziełak

11.09.2019 (13:17)

Muniek Staszczyk odwołuje koncert w Warszawie. Powodem jest zły stan zdrowia artystyMuniek Staszczyk, którego nowy utwór Pola podbija listy przebojów, wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi. 11 września artysta poinformował fanów w mediach społecznościowych o tym, że zmuszony jest odwołać koncert w warszawskim klubie Stodoła. Jaki jest stan zdrowia artysty? 

Podczas lipcowego pobytu w Londynie Muniek Staszczyk, wokalista rockowy i lider zespołu T.Love, miał wylew. Zespół musiał odwołać koncerty w letnich miesiącach, na szczęście sytuacja wydawała się opanowana. 11 września na Facebooku T.Love/Muniek Staszczyk pojawiła się informacja, że artysta będzie musiał odwołać również zaplanowany na listopad koncert w warszawskim klubie Stodoła. Powodem jest ciągle trwająca rehabilitacja artysty. 

Zobacz też: Do sprzedaży trafiły ubrania z rysunkami Kurta Cobaina. Wyglądają niesamowicie!

Muniek Staszczyk odwołuje koncert w Warszawie - co z biletami? 

W mediach społecznościowych możemy przeczytać następujący komunikat: Drodzy, miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?

  2020-07-01
  Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.
 • System Of A Down zagrane na narysowanej perkusji. To się nazywa kreatywność

  2020-07-01
  System Of A Down prawdopodobnie nie wydadzą już nigdy płyty, jednak fani nadal pokazują w sieci, jak bardzo ważny jest dla nich zespół. W sieci pojawiła się specjalna przeróbka, która pokazuje, że można zagrać hit zespołu, nie posiadając prawdziwej perkusji.
 • Nowa płyta Metalliki powstaje! Rob Trujillo: Jesteśmy podekscytowani

  2020-07-01
  Nowa płyta Metalliki to rzecz, na którą czekają wszyscy fani zespołu. Okazuje się, że grupa pracuje nad nowym krążkiem, a wszystko idzie bardzo dobrym tempem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz