Anita Karpińska

26.02.2014 (10:53)

Muchy - Bliżej: teledysk promujący nową płytę zespołu Muchy. Zobacz klip Bliżej [VIDEO]Muchy - Bliżej: zobacz najnowszy teledysk. Sprawdź plany zespołu Muchy na 2014 rok i nowy wideoklip Muchy - Bliżej prosto z YouTube.

Bliżej zespołu Muchy to pierwszy utwór zapowiadający nową płytę. Teledysk do Bliżej jest wyjątkowy, jak mówią sami muzycy z zespołu. Wideoklip został zrealizowany przez grupę filmową Sky Piastowskie, która stworzyła krótki film, kryminał, z nieoczywistą odpowiedzią na pytanie: Kto zabił?.

Jesień 2014 to czas, w którym zespół Muchy będzie obchodził dekadę istnienia. Na 10-lecie zaplanowali już specjalny koncert w Poznaniu, który ma zostać uwieczniony na DVD.

>>> Happysad rusza w trasę koncertową Wszystko Jedno Tour 2014

Jak brzmią Muchy po 10 latach istnienia? Sprawdźcie na klipie do Bliżej.


TELEDYSK Muchy - Bliżej:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz