Dominik Pajewski

09.09.2019 (14:18)

Morgan Freeman zaangażował się w ratowanie pszczół. Aktor przekształcił swoje ranczo w rezerwat dla owadówProblem z ilością pszczół jest bardzo poważny i jak widać, dostrzegają go także ludzie z show biznesu. Morgan Freeman postanowił zaangażować się w ratowanie tych pracowitych owadów, przekształcając swoje ranczo w rezerwat dla owadów.

Problem z populacją pszczół na całym świecie jest ogromny, a w USA spadek populacji pszczół jest wręcz gigantyczny. Morgan Freeman hobbystycznie jest pszczelarzem, jednak patrząc na to co dzieje się z tymi pracowitymi owadami, postanowił przekształcić swoje 124-akrowe ranczo przekształcić w wielki rezerwat dla pszczół.
 

UCZESTNIK PROGRAMU 'LOVE ISLAND' WYSTĘPOWAŁ W POLSKICH FILMACH PORNO? ZNALEZIONO NAGRANIA


Morgan Freeman zaangażował się w ratowanie pszczół. Aktor przekształcił swoje ranczo w rezerwat dla owadów

Freeman importował ponad 26 uli z Arkansas na swoje 124-akrowe ranczo w Missisipi. Z kwitnącymi koniczynami, drzewami magnolii i lawendami ranczo jest czymś jak sanktuarium dla pszczół.
 
Freeman przyłączył się do globalnego ruchu, próbując pomóc pszczołom, i stale podnosi świadomość i informuje, że pszczoły są ważne dla naszego przetrwania. Aktor stwierdził: 

Podejmowane są wspólne wysiłki w celu przywrócenia populacji pszczół na planecie ... Nie zdajemy sobie sprawy, że są one, jak sądzę, fundamentem rozwoju planety i roślinności.

Dzikie i domowe pszczoły miodne odpowiadają za 80% zapylania na całym świecie. Pszczoły są odpowiedzialne za zapylenie większości owoców, warzyw i orzechów, bez nich ludzkość byłaby na skraju wyginięcia.
 
W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci zarówno rolnicy, jak i naukowcy zauważyli, że nastąpił znaczny spadek populacji pszczół. Od 1962 r. liczba pracujących pszczół na hektar spadła o 90%.

NAJSTARSZY ZWIERZAK NA ŚWIECIE MA 187 LAT. JONATHAN URODZIŁ SIĘ PRZED POJAWIENIEM SIĘ ŻARÓWKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz