Dominik Pajewski

09.09.2019 (14:18)

Morgan Freeman zaangażował się w ratowanie pszczół. Aktor przekształcił swoje ranczo w rezerwat dla owadówProblem z ilością pszczół jest bardzo poważny i jak widać, dostrzegają go także ludzie z show biznesu. Morgan Freeman postanowił zaangażować się w ratowanie tych pracowitych owadów, przekształcając swoje ranczo w rezerwat dla owadów.

Problem z populacją pszczół na całym świecie jest ogromny, a w USA spadek populacji pszczół jest wręcz gigantyczny. Morgan Freeman hobbystycznie jest pszczelarzem, jednak patrząc na to co dzieje się z tymi pracowitymi owadami, postanowił przekształcić swoje 124-akrowe ranczo przekształcić w wielki rezerwat dla pszczół.
 

UCZESTNIK PROGRAMU 'LOVE ISLAND' WYSTĘPOWAŁ W POLSKICH FILMACH PORNO? ZNALEZIONO NAGRANIA


Morgan Freeman zaangażował się w ratowanie pszczół. Aktor przekształcił swoje ranczo w rezerwat dla owadów

Freeman importował ponad 26 uli z Arkansas na swoje 124-akrowe ranczo w Missisipi. Z kwitnącymi koniczynami, drzewami magnolii i lawendami ranczo jest czymś jak sanktuarium dla pszczół.
 
Freeman przyłączył się do globalnego ruchu, próbując pomóc pszczołom, i stale podnosi świadomość i informuje, że pszczoły są ważne dla naszego przetrwania. Aktor stwierdził: 

Podejmowane są wspólne wysiłki w celu przywrócenia populacji pszczół na planecie ... Nie zdajemy sobie sprawy, że są one, jak sądzę, fundamentem rozwoju planety i roślinności.

Dzikie i domowe pszczoły miodne odpowiadają za 80% zapylania na całym świecie. Pszczoły są odpowiedzialne za zapylenie większości owoców, warzyw i orzechów, bez nich ludzkość byłaby na skraju wyginięcia.
 
W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci zarówno rolnicy, jak i naukowcy zauważyli, że nastąpił znaczny spadek populacji pszczół. Od 1962 r. liczba pracujących pszczół na hektar spadła o 90%.

NAJSTARSZY ZWIERZAK NA ŚWIECIE MA 187 LAT. JONATHAN URODZIŁ SIĘ PRZED POJAWIENIEM SIĘ ŻARÓWKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz