13.06.2013 (21:00)

Mona "Goons (Baby, I Need It All)" - zobacz nowy teledysk! [VIDEO, 2013]Mona prezentuje nowy teledysk! Amerykańska formacja przygotowała klip do najnowszego singla "Goons (Baby, I Need It All)". Kawałek zapowiada drugi album zespołu.

Mona ma na koncie jeden z najbardziej spektakularnych rockowych debiutów ostatnich lat. Muzycy wydali swój pierwszy album w 2011 roku. Zespół jest określany mianem nowego Kings of Leon, ale wystarczyło posłuchać debiutanckiej płyty grupy Mona, żeby przekonać się, że muzycy nie zamierzają być w cieniu swoich starszych kolegów. 

Grupa Mona planuje już wydanie swojej drugiej płyty. Krążek zwiastuje właśnie singiel "Goons (Baby, I Need It All)". Nowy album Amerykanów będzie nosić tytuł "Torches & Pitchforks". Płyta ukaże się 23 lipca.

 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slash opowiedział wprost o swojej walce z nałogami: to było naprawdę trudne zadanie

  2020-08-03
  Swego czasu, używki i członkowie Guns N' Roses szli ze sobą w parze, co mocno odbiło się na zdrowiu artystów. O pokonaniu nałogów postanowił opowiedzieć Slash, który w pewnym momencie był w bardzo złym stanie.
 • Hellfest 2021 - line-up, bilety i szczegóły francuskiej imprezy

  2020-07-31
  Hellfest 2021 - szczegóły kolejnej edycji festiwalu, która ma być rekompensatą za odwołaną imprezę w 2020 roku. Kto zagra we Francji i gdzie można zdobyć bilety?
 • Mastodon - Medium Rarities. Singiel, tracklista i data premiery nowego albumu

  2020-07-31
  Medium Rarities to najnowsze wydawnictwo amerykańskiej kapeli Mastodon. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące tego albumu.
 • KAZIK - 25 lat niewinności. Nowy kawałek do filmu o Tomaszu Komendzie

  2020-07-31
   Legendarny polski wokalista, Kazik Staszewski, przedstawia utwór promujący film Jana Holoubka – „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Reżyser świetnie przyjętych przez widzów seriali „Rojst” oraz „Odwróceni. Ojcowie i córki” opowiada prawdziwą historię młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił. Premierę filmu zaplanowano na 18 września br., a utwór „25 lat niewinności” Kazika usłyszeć można już teraz.
 • Męskie Granie 2020 - jedyny koncert. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie obejrzeć?

  2020-07-31
  Nosowska, Dawid Podsiadło oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020 w składzie: Daria Zawiałow, Król oraz Igo – to tylko część artystów, których usłyszymy podczas transmisji Męskiego Grania w Żywcu. Już 8 sierpnia o godzinie 17.00 rozpocznie się jedyny regularny koncert w ramach projektu sponsorowanego przez markę Żywiec. Widzowie usłyszą nie tylko tegoroczny singiel – „Świt”, ale również dedykowany program przygotowany przez MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz