05.09.2013 (05:00)

Moby "The Perfect Life" - teledysk do singla z nowej płyty [VIDEO, 2013]Moby wraca! Nowy album artysty będzie nosić tytuł "Innocents" i ukaże się w Polsce 30 września. Płytę promuje singiel "The Perfect Life", do którego powstał już szalony teledysk.

Kawałek "The Perfect Life" promuje jedenasty studyjny materiał Moby'ego, zatytułowany "Innocents". Piosenka zyskuje dodatkową moc dzięki wokalowi zaproszonego gościa, którym jest Wayne Coyne z grupy The Flaming Lips.

"Znamy się z Wayne'em od dawna, od 1995 roku, gdy ja i The Flaming Lips supportowaliśmy Red Hot Chili Peppers na ich europejskiej trasie. Pomyślałem o nim, bo od tamtej pory Lips ewoluowali w zespół, który genialnie i podniośle gra na żywo, a takiego klimatu chciałem dla tej piosenki" - wyjaśnia Moby. "Wysłałem Wayne'owi SMS-a z pytaniem: `Hey Wayne, napisałem taki numer, chciałbyś w nim zaśpiewać?`. Trzydzieści sekund później dostałem odpowiedź: `Pewnie, prześlij mi ją. Wyjdzie wspaniale`". I wyszła!" - dodaje artysta. 

Zarówno Moby, jak i Wayne pojawiają się w wideoklipie do piosenki "The Perfect Life", który nakręcono w Los Angeles, będącym nowym miejscem zamieszkania muzyka. Obaj panowie przebrani są za meksykańskich mariachi. A towarzyszą im między innymi punkowcy grający na instrumentach dętych, duchy na rolkach, potężnych rozmiarów harleyowcy i 12- osobowy chór fanów gotyku.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Assassin’s Creed doczeka się serialu! Co wiemy o produkcji?

  2020-10-29
  Marka Assassin’s Creed jest niesamowicie silna i trudno się dziwić, że po średnio udanym filmie, ktoś wpadł na pomysł, by zrobić to lepiej. Wiemy już, że powstanie serial, który zostanie osadzony w świecie znanym z gry.
 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Linkin Park udostępnili rzadki materiał z nagrań klipu 'One Step Closer' [WIDEO]

  2020-10-29
  20-lecie debiutanckiego albumu Linkin Park, jest idealną okazją do wspomnień i udostępniania archiwalnych materiałów. Tym razem do sieci trafił niepublikowany materiał, który ukazuje, jak powstawał klip do numeru 'One Step Closer'.
 • Rob Halford potwierdza, że powstanie płyta z Nergalem!

  2020-10-29
  O wspólnym projekcie Nergala i Roba Halforda mówiło się jakiś czas temu, jednak wszyscy traktowali to bardziej jako plotkę. W końcu sam frontman Judas Priest wypowiedział się na temat ewentualnego duetu.
 • Stardust: do sieci trafił trailer filmu o Davidzie Bowie [WIDEO]

  2020-10-29
  Film o Davidzie Bowie zapowiadano od dłuższego czasu, jednak w pewnym momencie temat ucichł. W końcu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź filmu 'Stardust' i datę premiery.
 • Co tam w środku gra? Luxtorpeda - Anno Domini MMXX I WINYL 'MyWasWyNas' (UNBOXING)

  2020-10-28
  Po 4 latach od wydania albumu 'MYWASWYNAS', Luxtorpeda powraca z nowym albumem. W cyklu 'Co tam w środku gra?' sprawdzamy jak wydany jest krążek 'Anno Domini MMXX' oraz winylowe wydanie 'My Was Wy Nas'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz