Dominik Pajewski

15.09.2020 (09:52)

Miley Cyrus zapowiedziała, że jej nowa płyta będzie inspirowana Metalliką i Britney SpearsMiley Cyrus przyzwyczaiła wszystkich do tego, że z każdą nowością czymś zaskakuje i jednocześnie szokuje. Tym razem wokalistka zaskoczyła wszystkich swoimi inspiracjami, wśród których znalazła się między innymi Metallica.

To, że Miley Cyrus lubi zaskakiwać i szokować, wie chyba każdy i raczej nie dziwi, że przed wydaniem kolejnego krążka, o artystce robi się głośno. Tym razem wokalistka zaskoczyła wszystkich swoimi inspiracjami, wśród których znalazła się Metallica i... Britney Spears.

CZY POWSTANIE FILMOWA BIOGRAFIA METALLIKI? LARS ULRICH ODPOWIADA


Miley Cyrus mówi o inspiracjach na nowym krążku. Nie zabrakło Metalliki i Britney Spears

Album 'She Is Miley Cyrus' nie otrzymał jeszcze daty premiery, jednak już teraz wiadomo, że nie zabraknie an nim inspiracji rockowych. Jak powiedziała wokalistka:

Wydaje mi się, że publikacja pierwszego singla to duża presja, ponieważ pokazuje wszystkim drogę, którą obrałam. Ale ponownie – w moich utworach – słychać wpływy od Britney Spears po Metallicę. Mój album będzie odzwierciedleniem tego, kim jestem, co jest składową różnych inspiracji i wpływów.

METALLICA POGRATULOWAŁA ROBERTOWI LEWANDOWSKIEMU. O CO CHODZI?

Warto przypomnieć, że Miley Cyrus nie ukrywała nigdy swoich inspiracji legendarną grupą, wykonując nawet jej piosenki na koncertach.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz