Dominik Pajewski

09.02.2018 (14:47)

Mike Shinoda pojawi się w Polsce? Artysta ogłosił pierwszy solowy koncert po śmierci Chestera BenningtonaMike Shinoda rozpoczyna solową podróż, artysta ogłosił pierwszy koncert po śmierci Chestera Benningtona. Fani w Polsce wpadli na pomysł ściągnięcia artysty do naszego kraju. Poznajcie szczegóły akcji.

Po śmierci Chestera Benningtona wszyscy zastanawiali się co dalej stanie się z Linkin Park. Teraz już wiemy, że zespół będzie dalej działał, jednak nie wiadomo w jakiej dokładnie formie. Teraz potwierdziło się również, że Mike Shinoda w wyruszy w solową trasę koncertową.

Kiss będzie istniał nawet po śmierci muzyków! Zaskakujące słowa artystów
Nie wiadomo niestety, czy Shinoda będzie chciał wyruszyć w większą trasę koncertową, jednak tego chcieliby fani artysty w Polsce. Powstał nawet specjalny hasztag #MikeShinodaInPoland, który ma za zadanie pokazanie siły fanów w Polsce, a jednocześnie ma dotrzeć do samego artysty.

Pamiętacie Monikę Miller? Teraz wystąpiła w klimatycznym teledysku [VIDEO]

 
Miejmy nadzieje, że akcja rozprzestrzeni się tak bardzo, że Mike zawita do naszego kraju. W Polsce jest wielu fanów Linkin Park, także wydarzenie cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • The Rumjacks - 6 koncertów w Polsce: bilety, daty, miejsca trasy Saint Patrick’s Tour 2020

  2020-01-21
  The Rumjacks powracają do Polski! Australijski zespół rockowy z Sydney odwiedzi nasz kraj z sześcioma koncertami! Najważniejsze informacje dotyczące trasy Saint Patrick’s Tour 2020 podrzucamy na EskaROCK.pl. Organizatorem koncertów jest Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" s.c.
 • 5-letni fan Slipknota oczarował zespół! On chyba zostanie perkusistą

  2020-01-21
  Slipknot widzieli już wiele, jednak zdarzają się sytuacje, które zaskakują zespół nawet teraz. Jedną z takich sytuacji jest 5-letni fan grupy, który dosłownie rozwalił system.
 • Steven Seagal jako Wiedźmin. Zabawny deep fake trafił do sieci

  2020-01-21
  Wiedźmin podbija serca krytyków i fanów, chociaż nie wszystkich. Postanowiono pokazać, co by było gdyby Wiedźmina zagrał sam Steven Seagal.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz