Dominik Pajewski

16.08.2019 (12:10)

Mike Patton powraca z legendarnym zespołemMike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.

Mike Patton to taka postać w muzyce rockowej, której każdy projekt to absolutny strzał w 10. Na początku 2020 roku, artysta ma plan powrócić na kilka koncertów z jedną ze swoich formacji, poznaliśmy właśnie szczegóły.

WOKALISTKA OBSCURE SPHINX BYŁA MOLESTOWANA NA POPULARNYM FESTIWALU. DO SIECI TRAFIŁ PORUSZAJĄCY APELMike Patton powraca ze swoim projektem. Poznaliśmy szczegóły

Do mediów trafiła informacja, że Mike Patton powraca z projektem Mr. Bungle! Co ciekawe, w składzie znajdą się: Trevor Dunn, Mike Patton, Trey Spruance, Scott Ian  i Dave Lombardo.

Artystów zobaczymy w Los Angeles, San Francisco i Nowym Jorku w 2020 roku. Co dalej? Tego nie wiadomo, jednak grupa wzbudza wiele zainteresowania, także więcej koncertów to kwestia czasu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Usunięty klip muzyka Faith No More wrócił na Youtue. Platforma tłumaczy, dlaczego wcześniej go usunęła

  2020-06-03
  Niedawno fani Faith No More byli mocno zaskoczeni tym, że klip projektu Man On Man zniknął z Youtube. Klip już wrócił na platformę, a przedstawiciele Youtube'a postanowili wytłumaczyć o co chodziło.
 • Nagie zdjęcie Jennifer Aniston trafiło na aukcję. Dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel

  2020-06-03
  Jennifer Aniston jest kojarzona głównie jako jedna z gwiazd serii ''Przyjaciele'' i osoba, która chętnie angażuje się w charytatywne rzeczy. Tym razem, nagie zdjęcie gwiazdy może stac się bardzo ważne w pewnej dobroczynnej akcji.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-03
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-03
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-03
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz