Dominik Pajewski

16.08.2019 (12:10)

Mike Patton powraca z legendarnym zespołemMike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.

Mike Patton to taka postać w muzyce rockowej, której każdy projekt to absolutny strzał w 10. Na początku 2020 roku, artysta ma plan powrócić na kilka koncertów z jedną ze swoich formacji, poznaliśmy właśnie szczegóły.

WOKALISTKA OBSCURE SPHINX BYŁA MOLESTOWANA NA POPULARNYM FESTIWALU. DO SIECI TRAFIŁ PORUSZAJĄCY APELMike Patton powraca ze swoim projektem. Poznaliśmy szczegóły

Do mediów trafiła informacja, że Mike Patton powraca z projektem Mr. Bungle! Co ciekawe, w składzie znajdą się: Trevor Dunn, Mike Patton, Trey Spruance, Scott Ian  i Dave Lombardo.

Artystów zobaczymy w Los Angeles, San Francisco i Nowym Jorku w 2020 roku. Co dalej? Tego nie wiadomo, jednak grupa wzbudza wiele zainteresowania, także więcej koncertów to kwestia czasu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz