Dominik Pajewski

25.03.2020 (11:04)

Mężczyzna z Białegostoku groził, że jeśli nie dostanie ''flaszki i pizzy'', będzie zarażał koronawirusemPandemia koronawirusa wywołuje często w ludziach dziwne zachowania, które powodują mocne zamieszanie. Tak było w przypadku pewnego mieszkańca Białegostoku, który zagroził, że będzie zarażał koronawirusem, jeśli nie dostanie dwóch rzeczy.

Pandemia koronawirusa w Polsce jest wyzwaniem dla wszystkich i jak widać, są osoby, które podchodzą do tematu w bardzo głupi sposób. Przykładem może być pewien mieszkaniec Białegostoku, który zadzwonił na policję, grożąc, że zacznie zarażać innych ludzi koronawirusem, jeśli nie dostanie ,,flaszki i pizzy''!

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE


Zagroził, że będzie zarażał koronawirusem, chyba, że dostanie ,,flaszkę i pizzę''

Jak podaje SE.pl, dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku, 23 marca, odebrał dziwny telefon. Zadzwonił mężczyzna, który objęty jest przymusową kwarantanną, zażądał od policjantów przywiezienia mu pizzy i alkoholu. To jednak nie koniec, bo po chwili mężczyzna dodał, że jeśli jego żądanie nie zostanie spełnione, wyjdzie sam do sklepu, i będzie kichał i kasłał, zarażając innych koronawirusem.

BOOBER EATS - NOWA OPCJA. PODCZAS KWARANTANNY, DZIEWCZYNY TOPLESS DOWOŻĄ JEDZENIE


Policja zjawiła się na miejscu, jednak nie z nietypowym ,,zamówieniem''. Gdy patrol pojawił się na miejscu, mężczyzna użył wobec nich niecenzuralnych słów i teraz odpowie za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym oraz bezpodstawne wezwanie patrolu policji.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz