Dominik Pajewski

28.07.2020 (11:54)

Metalowcy to ludzie bez serca? Gary Holt (Exodus, Slayer) nie zgadza się z tą opiniąLudzie słuchający metalu, to często poważnie wyglądający ludzie, którzy mogą być postrzegani jako groźni i zimni. Czy tak jest w rzeczywistości? Z takim zdaniem nie zgadza się Gary Holt z Exodus i Slayera.

Metalowcy postrzegani są często jako poważni, zimni i często groźni ludzie, którzy są mocno niedostępni. Czy tak jest w rzeczywistości? Z tym zdaniem mocno nie zgadza się Gary Holt, który znany jest ze swoich występów w grupach Exodus i Slayer.

BYŁY PERKUSISTA DŻEMU I WSPÓŁAUTOR ALBUMU ''CEGŁA'' NIE ŻYJE


Metalowcy to ludzie bez serca? Gary Holt ma inne zdanie

To, że metalowcy mają serce, z pewnością zostało pokazane nie raz, jednak teraz Gary Holt udowodnił to niesamowicie dosadnie. Artysta sprzedał niedawno jedną ze swoich gitar, a cały dochód został przeznaczony na potrzeby małej dziewczynki, która oczekuje na przeszczep płuca.
 
Jak napisał Holt na Instagramie:

Koniec sprzedaży! Nowym właścicielem gitary jest Shaun (Stop Alzheimer's Now). Nie mogę wyrazić mojego zadowolenia słowami, mam nadzieję, że pokocha gitarę. Rządzisz bracie, na zdrowie i wiszę ci piwo! Pieniądze trafiły już do źródła, bez pośredników, są już na koncie.

A mówią, że metalowcy nie mają serc! Zajmujemy się swoimi ludźmi. To naprawdę niezwykle pomoże w opiece, która i tak jest już utrudniona przez obecne okoliczności. 

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The guitar benefit is over!! It’s new owner is Shaun @stopalznow ! I can’t thank him enough and I hope he truly loves this guitar! You rule bro, cheers and I owe ya beers! All proceeds went directly to the source, No middle man, and is in their account already. And I simple cannot express enough gratitude to all who made offers, all who asked me for the gofundme info and make insanely generous donations, I thank you all. Who says metal heads don’t have hearts!! We take care of our people!!! This is gonna go miles to taking care of expenses during this trying time which is only made all the more difficult by the current state we are all living in. You are all the best in my book. Thank you🤘🏻

Post udostępniony przez Gary Holt (@garyholt_official)


Jak widać, kolejny mit został obalony.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz