Dominik Pajewski

14.10.2020 (10:04)

Metallica zapowiada specjalny koncert akustyczny. Gdzie go obejrzymy?Metallica postanowiła, że nie będzie siedzieć bezczynnie, kiedy nie można grac dużych koncertów. Grupa zapowiedziała specjalny koncert akustyczny, który będzie można obejrzeć na całym świecie.

Metallica nie zamierza siedzieć bezczynnie i planuje specjalny występ w czasach, gdy koncerty są praktycznie niemożliwe. Zespół zapowiedział specjalny koncert charytatywny, który odbędzie się w sieci. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć specjalny występ zespołu?

VAN HALEN MIELI ZAGRAĆ POŻEGNALNĄ TRASĘ Z METALLIKĄ I FOO FIGHTERS. NIEZNANE FAKTY, UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE


Metallica zagra specjalny koncert akustyczny. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?

Grupa wystąpi w swojej słynnej siedzibie, grając koncert pod nazwą 'Live & Acoustic From HQ: Helping Hands Concert & Auction', który został zaplanowany na 14 listopada 2020. By zobaczyć koncert, trzeba będzie kupić wirtualny bilet, który jest w kilku opcjach:

VIP Virtual Fan Ticket Bundle – $95
Audio & T-Shirt Ticket Bundle – $55
Audio Ticket Bundle – $25
Standard Ticket – $15
 
O co chodzi z pakietami? Klasyczna wejściówka uprawnia do obejrzenia koncertu i późniejszego odtworzenia go ponownie, opcja Audio pozwala ściągnąć występ w wersji Audio, a kolejne pakiety, zawierają niespodzianki, które zostaną wkrótce ujawnione.


JARASZ SIĘ OKŁADKĄ PIERWSZEJ PŁYTY BLACK SABBATH? TERAZ MOŻESZ MIEĆ POSTAĆ Z OKŁADKI W DOMU

Bilety można kupić na specjalnej stronie zespołu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz