Dominik Pajewski

08.05.2018 (15:02)

Metallica zagrała hit Abby w Sztokholmie [VIDEO]Metallica kontynuuje tradycję wykonywania coverów lokalnych hitów. Tym razem padło na kultowy zespół Abba i ich wielki przebój.

Metallica kontynuuje tradycję coverowania i tym razem padło na kultowy zespół ABBA. Co prawda podczas pierwszego koncertu w Sztokholmie zespół wykonał hit zespołu Europe - 'The Final Countdown'

Guns N' Roses - wersja deluxe 'Appetite for destruction' za 650 zł. Czy warto kupić?
Dlaczego Rage Against The Machine nie gra koncertów? Brad Wilk odpowiada
Drugiego dnia padło na wielki hit dyskotek, czyli 'Dancing Queen' grupy ABBA, która niedawno postanowiła się reaktywować. Nie wiadomo czy dobór piosenki był podyktowany reaktywacją słynnej grupy, czy po prostu to najbardziej skojarzyło się Metallice ze Sztokholmem. Wyszło trochę zabawnie, jednak fanom zgromadzonym na koncercie bardzo się podobało. Reakcja podobna do tej w Polsce, gdy Metallica zagrała cover Dżemu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz