Dominik Pajewski

23.08.2019 (12:25)

Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE NarodowymKoncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.

Metallica pokazuje za każdym razem, że fani są dla niej najważniejsi, a każdy koncert traktowany jest bardzo wyjątkowo. Występ na PGE Narodowym był z pewnością czymś wyjątkowym, co zapadnie w pamięć na bardzo długo. Jeżeli chcielibyście przeżyć to jeszcze raz, to zespół daje na to szansę i to w postaci zapisu w najwyższej jakości.
 

METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!


Metallica w Warszawie 2019 - zapis z koncertu można kupić na płycie

Tradycją już jest to, że koncert z danego miejsca można kupić na płycie lub ściągnąć w wysokiej jakości. Album można ściągnąć w wersji mp3, flac, hd-audio albo zamówić w wersji fizycznej? Jak to zrobić? Nie wyrzucajcie biletu z koncertu, ponieważ tam znajduje się specjalny kod, dzięki któremu można ściągnąć zapis wydarzenia. Oczywiście, trzeba będzie chwilę poczekać, ponieważ koncert pojawi się dopiero za około 3 tygodnie. Oto dostępne opcje:

MP3 $9.95 (po zeskanowaniu kodu biletu za darmo)
LOSSLESS $12.95
HD-AUDIO $17.95
Pre-Order CD $19.81

Album w wersji fizycznej można zamawiać na specjalnej stronie Metalliki.METALLICA - SEN O WARSZAWIE: TAKWYGLĄDAŁ ZAPIS FONETYCZNY TEKSTU DLA ROBERTA TRUJILLO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • Wrinkles the Clown - najbardziej przerażający klaun świata, który istnieje naprawdę! Kim jest?

  2019-09-20
  Chociaż zadaniem klauna jest wzbudzanie radości wśród dzieci, to niektóre przypadki mogą potwierdzać coś zupełnie innego! Wrinkles the Clown to postać, która może przyśnić się w najgorszych koszmarach. Najstraszniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do Jokera... on jest prawdziwy! 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-20
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz