Dominik Pajewski

23.08.2019 (12:25)

Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE NarodowymKoncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.

Metallica pokazuje za każdym razem, że fani są dla niej najważniejsi, a każdy koncert traktowany jest bardzo wyjątkowo. Występ na PGE Narodowym był z pewnością czymś wyjątkowym, co zapadnie w pamięć na bardzo długo. Jeżeli chcielibyście przeżyć to jeszcze raz, to zespół daje na to szansę i to w postaci zapisu w najwyższej jakości.
 

METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!


Metallica w Warszawie 2019 - zapis z koncertu można kupić na płycie

Tradycją już jest to, że koncert z danego miejsca można kupić na płycie lub ściągnąć w wysokiej jakości. Album można ściągnąć w wersji mp3, flac, hd-audio albo zamówić w wersji fizycznej? Jak to zrobić? Nie wyrzucajcie biletu z koncertu, ponieważ tam znajduje się specjalny kod, dzięki któremu można ściągnąć zapis wydarzenia. Oczywiście, trzeba będzie chwilę poczekać, ponieważ koncert pojawi się dopiero za około 3 tygodnie. Oto dostępne opcje:

MP3 $9.95 (po zeskanowaniu kodu biletu za darmo)
LOSSLESS $12.95
HD-AUDIO $17.95
Pre-Order CD $19.81

Album w wersji fizycznej można zamawiać na specjalnej stronie Metalliki.METALLICA - SEN O WARSZAWIE: TAKWYGLĄDAŁ ZAPIS FONETYCZNY TEKSTU DLA ROBERTA TRUJILLO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz