Dominik Pajewski

20.08.2019 (14:12)

Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.

Metallica w Warszawie pojawi się 21 sierpnia 2019, koncert zespołu zaplanowany jest na PGE Narodowym. Występ jest częścią europejskiej trasy koncertowej, która już po raz drugi odwiedzi Polskę. Gdy tylko ogłoszono koncert, bilety momentalnie zniknęły i ciężko było je dostać w normalnych cenach. Dzień przed koncertem, do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletów na Metallikę.

METALLICA - WARSZAWA 2019 - GODZINA KONCERTU. O KTÓREJ GRA ZESPÓŁ?


Bilety na Metallikę znowu dostępne! Organizatorzy wypuścili ostatnią pulę dzień przed występem

Jak czytamy na stronie Live Nation Polska na Facebooku:

W związku z zakończonymi pracami produkcyjnymi ostatnia pula biletów na jutrzejszy koncert Metallica dostępna pod linkiem http://bit.ly/Metallica_PL

Warto się pośpieszyć, ponieważ zainteresowanie jest gigantyczne i pewnie bilety bardzo szybko się rozejdą. Ceny są bez zmian, jednak nie ma też co liczyć na najlepsze miejsca.

POLAK PODRÓŻUJE ZA METALLIKĄ PO CAŁEJ EUROPIE. CO WIDZIAŁ PODCZAS KONCERTÓW?

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz