Dominik Pajewski

29.04.2018 (13:35)

Metallica w Krakowie zagrała 'Wehikuł czasu' zespołu Dżem! [VIDEO]Na ten moment czekało wielu fanów zespołu, Metallica zagrała prawdziwy polski klasyk. Sprawdźcie, jak wypadł 'Wehikuł czasu' w wykonaniu legendarnej grupy.

Na ten moment czekało wielu fanów zespołu, mówiło się o tym od dawna i w końcu, Metallica zaskoczyła wszystkich. Zespół pod przewodnictwem Jamesa Hetfielda, zagrał w krakowskiej TAURON Arenie cover utworu 'Wehikuł Czasu' grupy Dżem, a tego się nikt nie spodziewał. 

Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze smaczki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

 
 
Gdy wybrzmiały pierwsze dźwięki, wszyscy byli na początku w szoku, a potem cała hala przyjęła to z ogromnym entuzjazmem. Nie można się dziwić, takie akcenty lubimy najbardziej, a grupa przygotowała się do całej akcji perfekcyjnie. Ten koncert udowadnia, że Metallica nadal ma wiele energii, a przede wszystkim dużo dystansu do siebie.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz