Dominik Pajewski

06.04.2020 (13:10)

Metallica towarzyszyła zapaśnikowi przy wyjściu na ring. Który numer wybrał? [WIDEO]Sportowcy często wychodzą na ring, przy akompaniamencie ulubionego utworu. Pewien zapaśnik, postanowił, że będzie wychodził przy dźwiękach zespołu Metallica.

Muzyka jest nieodłącznym elementem sportu, co widać podczas gal bokserskich lub gal MMA, gdzie zawodnicy wychodzą przy ulubionym numerze. Pewien zapaśnik, postanowił wyjść na ring przy dźwiękach ulubionego numeru Metalliki.

PANTERA W MISTRZOWSKI SPOSÓB PRZEROBIŁA SŁYNNĄ OKŁADKĘ I ZAAPELOWAŁA O ZOSTANIE W DOMU


Metallica towarzyszyła zapaśnikowi przy wyjściu na ring. Który numer wybrał? [WIDEO]

Zawodnik o pseudonimie The Undertaker, podczas ostatniej walki, która odbyła się 4 kwietnia, wyszedł na ring przy akompaniamencie piosenki ,,Now That We’re Dead''. Co prawda, gala WWE odbyła się bez udziału publiczności, co nie zmieniło faktu, że efektowna muzyka musiała się pojawić. Metallica doceniła starania zapaśnika i umieściła filmik z jego wejścia na swoim Twitterze:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz