Dominik Pajewski

04.09.2019 (15:00)

Metallica s&M2 - trailer koncertów trafił do sieci [WIDEO]Taki pokaz to nie tylko okazja dla zagorzałych fanów, ale również dla osób, którym nie udało się zobaczyć zespołu na żywo. W polskich kinach będzie można obejrzeć wyjątkowy koncert 'S&M 2'.

Koncerty Metalliki cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, co widać po prędkości z jaką wyprzedają się bilety na występy na całym świecie. Zespół jakiś czas temu ogłosił, że zagra kolejny raz z orkiestrą symfoniczną, jednak koncerty odbędą się tylko w USA. 

OZZY OSBOURNE POJAWI SIĘ GOŚCINNIE NA PŁYCIE JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH RAPERÓW NA ŚWIECIE 
Koncert będzie czymś w rodzaju muzycznego filmu, którego premiera została zaplanowana na 9 października. Również w Polsce będzie można zobaczyć specjalną produkcję, która będzie trwać 160 minut. Bilety można kupić na stronie Cinema City. W sieci pojawił się także oficjalny trailer.

Metallica - S&M2 - oficjalny TRAILER w sieci [WIDEO]

Jak podkreśla sam Lars Ulrich, koncert nie będzie wierną kopią pierwszego występu z orkiestra symfoniczną. Metallica zamierza urozmaicić trochę występ, a tak prezentuje się TRAILER występu:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz