Dominik Pajewski

08.10.2019 (08:19)

Metallica rozpoczęła odliczanie. O co chodzi?Wszyscy myśleli, że działania zespołu Metallica zostaną wstrzymane, po tym jak James Hetfield udał się na odwyk. Tymczasem, zespół odpalił specjalne odliczanie, które jest dla fanów jedną wielką zagadką.

Po tym, jak James Hetfield udał się na odwyk, wielu fanów Metalliki, myślało, że to koniec działań zespołu, przynajmniej na pewien czas. Okazuje się jednak, że zespół ma pewne plany, które wkrótce mają zostać wcielone w życie.

SLIPKNOT - UNSAINTED: COVER NA SKRZYPACACH PODBIJA INTERNET


Metallica rozpoczęła specjalne odliczanie. O co chodzi?

Na oficjalnej stronie zespołu Metallica, rozpoczęło się odliczanie, które wprawiło fanów w pewnego rodzaju zakłopotanie. W zasadzie, działania grupy zostały wstrzymane, dlatego odliczanie może być mocno enigmantyczne. O co chodzi? Fani przypuszczają, że może chodzić o coś związane go z koncertami S&M 2 lub z jakąś rocznicą. O co dokładnie chodzi? Tego dowiemy się wkrótce, jednak wszystko wskazuje na coś, co związane będzie z nowym wydawnictwem.MICK JAGGER MYŚLAŁ O EMERYTURZE. CO DALEJ Z THE ROLLING STONES?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album Metalliki

  2019-10-14
  Metallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.
 • Abbey Road nie miał być ostatnim albumem The Beatles. Szczegóły zdradził Ringo Starr

  2019-10-14
  50 lat temu, 8 sierpnia, najsłynniejszy zespół świata wyszedł z EMI Recording Studios w Londynie, by udać się na najbardziej ikoniczny spacer wszech czasów. Iain Macmillan sfotografował The Beatles, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Kultowe zdjęcie trafiło na okładkę albumu 'Abbey Road', który w tym roku doczekał się jubileuszowej reedycji. Ringo Starr zdradził, że nie miał to być ostatni album zespołu.
 • 10 ciekawostek na temat nowego 'Jokera'. Kilka rzeczy Was mocno zaskoczy

  2019-10-14
  Film o Jokerze był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2019 roku. Fani DC pokładali w filmie ogromne nadzieje i zostały one raczej spełnione. W sieci pojawia się również, coraz więcej ciekawostek na temat produkcji, my postanowiliśmy wybrać 10 najbardziej zaskakujących.
 • Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyła

  2019-10-14
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.
 • Mural z twarzą Kory został zdewastowany!

  2019-10-14
  Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...
 • Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

  2019-10-14
  W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz