Dominik Pajewski

08.10.2019 (08:19)

Metallica rozpoczęła odliczanie. O co chodzi?Wszyscy myśleli, że działania zespołu Metallica zostaną wstrzymane, po tym jak James Hetfield udał się na odwyk. Tymczasem, zespół odpalił specjalne odliczanie, które jest dla fanów jedną wielką zagadką.

Po tym, jak James Hetfield udał się na odwyk, wielu fanów Metalliki, myślało, że to koniec działań zespołu, przynajmniej na pewien czas. Okazuje się jednak, że zespół ma pewne plany, które wkrótce mają zostać wcielone w życie.

SLIPKNOT - UNSAINTED: COVER NA SKRZYPACACH PODBIJA INTERNET


Metallica rozpoczęła specjalne odliczanie. O co chodzi?

Na oficjalnej stronie zespołu Metallica, rozpoczęło się odliczanie, które wprawiło fanów w pewnego rodzaju zakłopotanie. W zasadzie, działania grupy zostały wstrzymane, dlatego odliczanie może być mocno enigmantyczne. O co chodzi? Fani przypuszczają, że może chodzić o coś związane go z koncertami S&M 2 lub z jakąś rocznicą. O co dokładnie chodzi? Tego dowiemy się wkrótce, jednak wszystko wskazuje na coś, co związane będzie z nowym wydawnictwem.MICK JAGGER MYŚLAŁ O EMERYTURZE. CO DALEJ Z THE ROLLING STONES?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz