Robert Choiński

15.01.2017 (14:01)

Metallica po raz pierwszy na żywo z nowym utworem [VIDEO]Metallica opublikowała wysokiej jakości nagranie z premierowego wykonania utworu Now That We're Dead na żywo.

Metallica prezentuje nagranie z premierowego wykonania Now That We're Dead. Wysokiej jakości wideo trafiło na oficjalny kanał zespołu na YouTube, dzięki czemu możemy się przekonać, jak jeden z utworów z nowej płyty Hardwired... To Self-Destruct zabrzmiał po raz pierwszy żywo. Zespół odbywa właśnie azjatycką część światowej trasy koncertowej WorldWired Tour i z każdym kolejnym show zaskakuje zmianami w setliście. Fanom, którzy wybrali się na koncert w Seulu, poza wspomnianym już utworem z którego powstał klip, było dane wysłuchać także po raz pierwszy na żywo numeru Halo On Fire.

>> Metallica w Polsce 2017: zespół zagra we Wrocławiu?

Metallica na żywo 2017


Nie da się ukryć, że każdy z koncertów Metalliki jest teraz dla fanów jeszcze bardziej unikatowym wydarzeniem niż zwykle. Ze względu na stan zdrowia Jamesa Hetfielda, zespół ma się teraz ograniczyć do grania tylko około 50 koncertów rocznie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule [LINK].

Profesjonalne nagranie w jakości HQ z premierowego wykonania kawałka Now That We're Dead możecie obejrzeć poniżej.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • Booze & Glory - koncerty Warszawa i Poznań. Bilety, daty, miejsca

  2019-11-14
  Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu! Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

  2019-11-14
  Guns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.
 • Marilyn Manson porwał publiczność na hip hopowej imprezie [WIDEO]

  2019-11-14
  Marilyn Manson lubi zaskakiwać fanów i to często w odważny sposób. Tym razem, wokalista wystąpił na festiwalu hip-hopowym i co ciekawe, został bardzo ciepło przyjęty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz