Dominik Pajewski

28.07.2020 (11:04)

Metallica opublikowała koncert 1989 roku! Do sieci trafił występ z trasy promującej "...And Justice For All”Metallica, jak co poniedziałek, umieściła w sieci kolejne nagranie koncertowe, które jest niezłą gratką dla fanów. Na kanale zespołu pojawiło się nagranie z 1989 roku, gdy grupa promowała krążek "...And Justice For All”.

Poniedziałki z Metalliką stały się już tradycją, która niesamowicie spodobała się fanom. Grupa w każdy poniedziałek udostępnia w sieci jakiś archiwalny koncert. Czasami jest to powrót do początków grupy, czasami powrót do lat 90-tych, a innym razem przypomnienie ostatniej trasy. Zespół ma pełno rzeczy w swoich archiwach, także nie trudno o jakieś fajne nagranie. Teraz fani mogą zobaczyć zespół z 1989 roku, gdy promowany był album "...And Justice For All”.

BYŁY PERKUSISTA DŻEMU I WSPÓŁAUTOR ALBUMU ''CEGŁA'' NIE ŻYJEMetallica wrzuca nagranie z 1989 roku, które zostało zarejestrowane amatorską kamerą

Tym razem możemy zobaczyć bardzo amatorskie nagranie, które zostało zarejestrowane na życzenie Lars Ulricha. Jakość nie jest może tak dobra, jak przy poprzednich wrzutkach zespołu, jednak fajnie został oddany klimat późnych lat 80-tych i zmian w zespole. Zobaczcie, jak w 1989 roku radziła sobie Metallika:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz