Dominik Pajewski

23.08.2019 (11:25)

Metallica dziękuje Warszawie w specjalnym filmie [WIDEO]Koncert Metalliki w Warszawie był wydarzeniem, które z pewnością zostanie w pamięci wielu fanów na długo. Zespół opublikował specjalny film, w którym dziękuje fanom za koncert w stolicy.

Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością był wydarzeniem, które na długo zostanie w pamięci fanów. Przekrojowy set, w którym dało się usłyszeć największe klasyki, świetny kontakt z publicznością oraz ogromna energia, to tylko kilka elementów, które uczyniły występ na PGE Narodowym, czymś specjalnym. Zespół postanowił podziękować fanom, w specjalnym filmie z Warszawy.

METALLICA - SEN O WARSZAWIE. TAK WYPADŁ COVER NA PGE NARODOWYM [WIDEO]


Metallica w Warszawie 2019 - tak zespół dziękuje fanom [WIDEO]

Tradycją jest już, że po zakończonym koncercie w danym kraju, zespół publikuje specjalny film w ramach podziękowania. W specjalnym filmie, widzimy ujęcia ze stolicy oraz przebitki z przygotowań oraz samego koncertu. Wszystko kończy krótkie zdanie: Thank You, Warsaw!METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz