Dominik Pajewski

22.08.2019 (09:41)

Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 

Metallica uczyniła tradycję, z wykonywania coveru lokalnego przeboju na europejskiej trasie. Rok temu, gdy zespół występował w Polsce, fani mogli usłyszeć 'Wehikuł czasu' grupy Dżem. Tym razem, zespół dobrał piosenkę mocno związaną z miastem, w którym odbywał się koncert. Na PGE Narodowym, Metallica zagrała 'Sen o Warszawie'!

ILE RAZY METALLICA BYŁA W POLSCE? NAJLEPSZE CIEKAWOSTKI O KONCERTACH W NASZYM KRAJU [VIDEO]


Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

'Sen o Warszawie' i to na PGE Narodowym był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Gdy tylko wybrzmiały pierwsze dźwięki piosenki Czesława Niemena, tłum zgromadzony w Warszawie zareagował niesamowicie entuzjastycznie. Mówiąc wprost, to nie mogło się nie udać! Posłuchajcie, jak Metallica poradziła sobie ze 'Snem o Warszawie':Warto dodać, że Lars Ulrich zapowiedział ze sceny, że zespół wróci wkrótce do Polski. Pozostało tylko czekać.

POLAK PODRÓŻUJE ZA METALLIKĄ PO CAŁEJ EUROPIE. CO WIDZIAŁ PODCZAS KONCERTÓW?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

  2019-09-18
  Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole, to marzenie wszystkich uczniów, którzy dorastają przy twórczości zespołów. Okazuje się, że dla niektórych ten sen już niedługo się spełni! Mowa o uczniach w rosyjskich szkołach. Portal meduza.io podaje, że Ministerstwa Kultury oraz oświaty Federacji Rosyjskiej stworzyły listę rekomendowanych dzieł również z zakresu muzyki rockowej! O czym będą się uczyć? 
 • Rock Am Ring i Rock Im Park 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na największym rockowym festiwalu?

  2019-09-18
  Rock Am Ring i Rock Im Park to największe rockowe festiwale w Europie z niesamowitym programem. Do Niemiec zjeżdżają największe gwiazdy gitarowych brzmień tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Kto wystąpi na Rock Am Ring i Rock Im Park 2020? Sprawdźcie listę artystów, którzy pojawią się na festiwalu. Artykuł jest aktualizowany.
 • Dave Mustaine szczerze o nowotworze. Co zdradził na temat swojej choroby?

  2019-09-18
  W czerwcu 2019 Dave Mustaine ogłosił w mediach społecznościowych, że cierpi na nowotwór gardła. Fani bardzo przeżyli tę wiadomość, jednak artysta nie zamierza się poddawać. Lider Megadeth do sprawy podszedł bardzo poważnie. Jaki jest jego stan zdrowia? Co z koncertami zespołu w kolejnych latach? 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-09-17
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz