Dominik Pajewski

21.05.2020 (15:27)

Męskie Granie 2020 nie odbędzie się w znanej wszystkim formie. Organizatorzy mają plan awaryjnyMeskie Granie 2020 miał być kolejną, pełną emocji i dobrej muzyki imprezą. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, impreza nie może odbyć się w znanej formie. Organizatorzy mają na szczęście pomysł na inną formę wydarzenia.

Męskie Granie 2020 nie odbędzie się, przynajmniej nie w znanej wszystkim formie. O tej smutnej informacji dowiedzieliśmy 21 maja 2020, a wszystko zostało ogłoszone w specjalnym oświadczeniu organizatorów. Co dalej z Męskim Graniem?

KONCERT W CZASIE PANDEMII - TAK WYGLĄDAŁ WYSTĘP NA NOWYCH ZASADACH [WIDEO]


Męskie Granie 2020 odwołane! Organizatorzy mają jednak pomysł na inną formę festiwalu

W krótkim oświadczeniu, organizatorzy Męskiego Grania 2020 przekazali, że z powodu sytuacji na świecie, impreza nie może się odbyć. Jest jednak plan na inną formę imprezy:


 

Co dokładnie organizatorzy mają na myśli? Bardzo możliwe, że odbędą się koncerty w wersji wirtualnej lub w nowej konwencji, która jest testowana na świecie. Koncerty odbywają się z zachowaniem dystansu i w mniejszej ilości osób, do tego wszyscy mają wyznaczone miejsca siedzące. Warto obserwować social media imprezy, tam z pewnością będą podawane szczegóły nowej wersji imprezy.

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz