Dominik Pajewski

07.08.2020 (13:44)

Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.

Męskie Granie 2020 przybrało inną formę niż dotychczas, wszystko przez pandemię koronawirusa. Niestety, nie będziemy mieli okazji pójść na koncert związany z trasą, co dla wielu osób było tradycją. Organizatorzy mają jednak inny pomysł na imprezę i Męskie Granie 2020 odbędzie się, jednak w zmienionej formule. Na co możemy liczyć w 2020 roku?

Męskie Granie 2020 - ZESPOŁY. Kto zagra na specjalnej edycji imprezy?

Warto zaznaczyć, że w ramach Męskiego Grania 2020, odbędzie się tylko jeden koncert, który zaplanowany został 8 sierpnia w Żywcu. Wydarzenie będzie transmitowane na stronach Męskiego Grania na Facebooku i Youtube. A kto wystąpi podczas specjalnego koncertu 8 sierpnia? Tutaj nie ma co narzekać, ponieważ na scenie zobaczymy: 

Dawida Podsiadło, Darię Zawiałow, Tomasza Organka, Króla i Igo wraz z Bass Astral. Ciekawym może być fakt, że razem wystąpią, raper Mata i Katarzyna Nosowska. Nie zabraknie oczywiście występu Męskie Granie Orkiestra i wykonania hymnu tegorocznej edycji. W skład orkiestry wchodzą w tym roku: Daria Zawiałow, Król, Organek, Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz