Dana Pakońska

15.04.2015 (13:50)

Mela Koteluk - Tragikomedia: nowy teledysk gwiazdy na EskaROCK.pl [VIDEO]Mela Koteluk z nowym teledyskiem z płyty Migracje. Zobacz, jak prezentuje się klip do piosenki zatytułowanej Tragikomedia. Posłuchajcie numeru i sprawdźcie informacje o najbliższym występie Meli w Poznaniu.

Tragikomedia - nowy teledysk Meli Koteluk do numeru z albumu Migracje. Zobacz klip artystki na EskaROCK.pl. Drugi studyjny krążek gwiazdy był muzyczną premierą listopada 2014 - to z niego pochodzą kawałki, znane Wam doskonale z anteny naszego radia, czyli Fastrygi i Żurawie Origami.

Mela Koteluk jest obecnie rozchwytywana. Jeśli chcielibyście zobaczyć ją na żywo, wybierzcie się na jej kwietniowy koncert w Poznaniu w ramach Spring Break 2015 - szczegóły w linku.

>>> Spring Break 2015: program, line-up. Mela Koteluk na festiwalu w Poznaniu. Kto jeszcze wystąpi? <<<

Mela Koteluk - Tragikomedia>>> PSG - Barcelona 15.04.2015: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz Ligi Mistrzów z 15.04.2015. Kto będzie Winner? <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz