Dominik Pajewski

20.08.2019 (13:32)

Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywkiMecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.

Mecze bejsbolowoe potrafią trwać dosyć długo i cóż, taki już urok tego sportu. Jack White lubi bejsbol, jednak nie zawsze ma czas zobaczyć cały mecz, wiadomo, taki los muzyka. Podczas meczu Milwaukee Brewers z Washington Nationals, Jack niestety musiał szybko ulotnić się na koncert z zespołem The Raconteurs, jednak nie przeszkodziło mu to w meczu.
 

POLAK PODRÓŻUJE ZA METALLIKĄ PO CAŁEJ EUROPIE. CO WIDZIAŁ PODCZAS KONCERTÓW? 

Jack White wyskoczył podczas meczu bejsbola, by zagrać koncert i wyrobił się na końcówkę meczu

Mecze bejsbola mają to do siebie, że trwają dosyć długo, także Jackowi udało się zagrać koncert i wyrobić się na końcówkę meczu. Jak podkreślają eksperci, był to ważny mecz, w którym Bewers pokonali Nationals 15 do 14 i to po kilku dogrywkach. Jacka widać również na nagraniu, co jest tylko dowodem, że faktycznei był podczas tego meczu na trybunach.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

  2019-09-18
  Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole, to marzenie wszystkich uczniów, którzy dorastają przy twórczości zespołów. Okazuje się, że dla niektórych ten sen już niedługo się spełni! Mowa o uczniach w rosyjskich szkołach. Portal meduza.io podaje, że Ministerstwa Kultury oraz oświaty Federacji Rosyjskiej stworzyły listę rekomendowanych dzieł również z zakresu muzyki rockowej! O czym będą się uczyć? 
 • Rock Am Ring i Rock Im Park 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na największym rockowym festiwalu?

  2019-09-18
  Rock Am Ring i Rock Im Park to największe rockowe festiwale w Europie z niesamowitym programem. Do Niemiec zjeżdżają największe gwiazdy gitarowych brzmień tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Kto wystąpi na Rock Am Ring i Rock Im Park 2020? Sprawdźcie listę artystów, którzy pojawią się na festiwalu. Artykuł jest aktualizowany.
 • Dave Mustaine szczerze o nowotworze. Co zdradził na temat swojej choroby?

  2019-09-18
  W czerwcu 2019 Dave Mustaine ogłosił w mediach społecznościowych, że cierpi na nowotwór gardła. Fani bardzo przeżyli tę wiadomość, jednak artysta nie zamierza się poddawać. Lider Megadeth do sprawy podszedł bardzo poważnie. Jaki jest jego stan zdrowia? Co z koncertami zespołu w kolejnych latach? 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-09-17
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz