Anna Skalik

12.05.2015 (11:45)

MATURA POPRAWKOWA 2015: Nie zdałem matury - co dalej? Co zrobić? Spokojnie - Everythings Gonna Be Alright! [VIDEO]Niezdana matura poprawkowa 2015: co robić, kiedy nie zdało się poprawkowego egzaminu maturalnego? Jakie są procedury? Sprawdź, i zanuć Everythings Gonna Be Alright Boba Marleya.

Nie zdałem matury - co robić? Takie pytanie będą zadawać sobie wszyscy tegoroczni maturzyści, którzy 25 sierpnia będą podchodzić do matury poprawkowej 2015 i poczują, że poprawka nie poszła im zbyt dobrze. Co robić, kiedy nie zdało się matury poprawkowej? Jakie są procedury? Do kiedy można zdawać poprawkę? EskaROCK.pl sprawdza, co robić w takiej sytuacji. Zobaczcie i posłuchajcie Everythings Gonna Be Alright Boba Marleya.

>>> Matura poprawkowa 2015: terminy. Kiedy będzie kolejna Chance na pisanie i zdanie matury? [VIDEO] <<<

Niezdana matura poprawkowa 2015 to jeszcze nie tragedia. Do egzaminu podchodzić można przez pięć kolejnych lat. W ciągu tego okresu zdaje się tylko ten egzamin, na którym nam nie poszło. Niestety, ci, którym nie uda się zdać, po pięciu latach będą musieli zdawać wszystkie egzaminy maturalne od nowa.

Jeśli nie zdałeś matury - nic straconego. Przygotuj się dobrze do matury poprawkowej za rok i na pewno tym razem Ci się uda! Dla wszystkich, którzy nie zdali matury poprawkowej 2015 numer Boba Marleya - Everything Gonna Be Alright.

>>> Nie zdałem matury. Co teraz ? <<<>>> Bayern - Barcelona na żywo 12.05.2015: gdzie oglądać mecz LM online i w TV? Czeka nas prawdziwy piłkarski Fire! <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz