Dominik Pajewski

21.08.2019 (09:00)

Matrix 4 oficjalnie potwierdzony! Do obsady wracają aktorzy z pierwszej częściKultowy 'Matrix' powraca! Film, który zrewolucjonizował kino oraz spojrzenie na temat science fiction, doczeka się kontynuacji! Poznaliśmy oficjalne informacje na temat obsady oraz wstępnego zarysu fabuły.

Matrix 4 oficjalnie potwierdzony! Taka informacja pojawiła się w sieci i momentalnie zelektryzowała wszystkich fanów serii oraz miłośników science fiction. Co ciekawe, informacja zbiegła się w czasie z 20-leciem premiery pierwszej części Matrixa.

'PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD' - SOUNDTRACK Z FILMU [AUDIO]  
Od jakiegoś czasu było wiadomo, że temat nowego Matrixa jest rozważany. Jak powiedział sam Keanu Reevesa, on sam chętnie powróciłby do serii, jednak jedynym warunkiem jest zaangażowanie w projekt sióstr Wachowskich. Teraz już wiemy, że Neo powróci!

Matrix 4 oficjalnie zapowiedziany - poznaliśmy pierwsze szczegóły

Jak ogłosił Toby Emmerich, prezes Warner Bros Pictures Group,  będzie to nowy rozdział w uniwersum Matrixa. Za reżyserię i scenariusz będą odpowiadać Lana Wachowski, a współscenarzystami zostali Aleksandar Hemon i David Mitchell. Co najciekawsze, do swoich ról powracają Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, co podgrzewa tylko atmosferę.

GWIAZDA 'STRANGER THINGS' ZADEBIUTOWAŁA DWOMA UTWORAMI [AUDIO]


Zdjęcia do Matrixa 4 mają ruszyć na początku 2020 roku, jednak nie ujawniono daty premiery.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-16
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Nosowska - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć. To już 23 lata od premiery tego klasyka!

  2019-09-16
  16 września 1996 roku do sklepów muzycznych trafił pierwszy solowy album Katarzyny Nosowskiej zatytułowany „puk.puk” – utrzymany w mrocznych, triphopowych, elektronicznych klimatach. Płytę promował singiel „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”. Aż trudno uwierzyć, że od tego czasu minęło 23 lata. W rocznicę tego kultowego wydania i w podziękowaniu za letnią trasę promującą „BASTĘ”, NOSOWSKA robi prezent fanom w postaci nowej wersji utworu „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”.
 • Simply Red w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce. Trasa koncertowa All The Hits

  2019-09-16
  Simply Red ogłosili daty przyszłorocznej europejskiej trasy koncertowej. Zespół nie zapomniał o polskich fanach i zapowiedział wizytę w naszym kraju. Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia.
 • System Of A Down - trasa Europejska 2020. Przystanek w Polsce?

  2019-09-16
  Serj Tankian wraz z kolegami z System Of A Down zapowiedzieli, że w przyszłym roku powrócą do Europy na trasę koncertową. Fani w Polsce zastanawiają się, czy zespół zagości także w naszym kraju. Sprawdź, kiedy i gdzie zagra System Of A Down w 2020 roku. Artykuł jest aktualizowany.
 • Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-09-16
  Po latach na koncertową mapę Polski wrócił Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Nowa edycja odbyła się latem 2019 roku. Teraz już wiemy, że w 2020 roku impreza wróci na koncertową mapę Polski. Co więcej, już poznajemy pierwsze gwiazdy!
 • Ric Ocasek nie żyje. Lider zespołu The Cars miał 75 lat

  2019-09-16
  Ric Ocasek, wokalista i gitarzysta amerykańskiego zespołu The Cars zmarł w wieku 75 lat w swoim apartamencie w Nowym Jorku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz