Dominik Pajewski

21.08.2019 (09:00)

Matrix 4 oficjalnie potwierdzony! Do obsady wracają aktorzy z pierwszej częściKultowy 'Matrix' powraca! Film, który zrewolucjonizował kino oraz spojrzenie na temat science fiction, doczeka się kontynuacji! Poznaliśmy oficjalne informacje na temat obsady oraz wstępnego zarysu fabuły.

Matrix 4 oficjalnie potwierdzony! Taka informacja pojawiła się w sieci i momentalnie zelektryzowała wszystkich fanów serii oraz miłośników science fiction. Co ciekawe, informacja zbiegła się w czasie z 20-leciem premiery pierwszej części Matrixa.

'PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD' - SOUNDTRACK Z FILMU [AUDIO]  
Od jakiegoś czasu było wiadomo, że temat nowego Matrixa jest rozważany. Jak powiedział sam Keanu Reevesa, on sam chętnie powróciłby do serii, jednak jedynym warunkiem jest zaangażowanie w projekt sióstr Wachowskich. Teraz już wiemy, że Neo powróci!

Matrix 4 oficjalnie zapowiedziany - poznaliśmy pierwsze szczegóły

Jak ogłosił Toby Emmerich, prezes Warner Bros Pictures Group,  będzie to nowy rozdział w uniwersum Matrixa. Za reżyserię i scenariusz będą odpowiadać Lana Wachowski, a współscenarzystami zostali Aleksandar Hemon i David Mitchell. Co najciekawsze, do swoich ról powracają Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, co podgrzewa tylko atmosferę.

GWIAZDA 'STRANGER THINGS' ZADEBIUTOWAŁA DWOMA UTWORAMI [AUDIO]


Zdjęcia do Matrixa 4 mają ruszyć na początku 2020 roku, jednak nie ujawniono daty premiery.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz