Dominik Pajewski

23.09.2020 (12:06)

Matrix 4 - kiedy rozgrywa się film? Keanu Reeves potwierdził teorię fanówMatrix 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nadchodzących miesięcy. Wszystko jest owiane tajemnicą i trudno zgadnąć, w jakim czasie zostanie osadzona fabuła. Rąbka tajemnicy uchylił Keanu Reeves, który potwierdził także domysły fanów.

Matrix 4 jest owiany tajemnicą i mówiąc szczerze, mało kto wie, o co będzie chodzić w nowej części. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że powrócą postaci Neo i Trinity, co jak wiadomo mocno koliduje z zakończeniem trzeciej części cyklu. Fani mnożą teorie i w końcu jedną z nich potwierdził Keanu Reeves.

JAN BŁACHOWICZ POKAZAŁ SWOJĄ DROGĘ DO UFC. ZGADNIJCIE JAKIE RADIO MU TOWARZYSZY?


Keanu Reeves potwierdza teorię fanowską, która mówi o czasie Matrixa 4

Keanu był gościem BBC The One Show, gdzie zdradził trochę szczegółów Matrixa 4. Jak powiedział aktor:
 
 
Mamy wspaniałą reżyserkę, Lanę Wachowski - autorkę pięknego scenariusza, który jest historią miłosną. To kolejna wersja pewnego rodzaju wezwania do przebudzenia. Bawi... Ma świetną akcję. Wszystko w swoim czasie zostanie ujawnione. (...) W fabule nie będzie powrotu do przeszłości. 

Co w takim razie zobaczymy w nowej odsłonie kultowej serii? Pozostaje cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

NAJSTARSZA CÓRKA OZZY'EGO OSBOURNE'A WYDAJE DEBIUTANCKI ALBUM!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz