Dominik Pajewski

29.07.2020 (10:52)

Marilyn Manson zapowiada nowe wydawnictwo! Premiera już dzisiaj!Marilyn Manson już jakiś czas temu zapowiadał, że będzie pracował nad płytą, która może być zaskoczeniem dla jego fanów. Teraz już wiemy, że nowe rzeczy od artysty pojawią się 29 lipca 2020!

Marilyn Manson wiele razy zaskakiwał swoich fanów i wygląda na to, że tak będzie i tym razem. Artysta opublikował tajemnicy trailer i grafikę, która promuje nowe wydawnictwo. Jak się okazuje, premiera została zaplanowana na 29 lipca 2020. Co wiemy o nowym materiale?

METALOWCY TO LUDZIE BEZ SERCA? GARY HOLT (EXODUS, SLAYER) NIE ZGADZA SIĘ Z TĄ OPINIĄ


Marilyn Manson zapowiada nowe wydawnictwo! Premiera już dzisiaj!

Manson jest jak zwykle enigmatyczny, jedyne co wiemy, to fakt, że wydawnictwo ''We Are Chaos'' ukaże się 29 lipca o godzinie 9:00 czasu pacyficznego (około 19:00 czasu w Polsce). Pewne jest też to, że wszystko powstało we współpracy z  Shooterem Jenningsem, który jest uznanym gwiazdorem country. To nie pierwsze spotkanie artystów, ponieważ wspólną kompozycją było już wcześniej ''Cry Little Sister''Zobaczcie okładkę zapowiadanego wydawnictwa oraz tajemniczy trailer:


METALLICA OPUBLIKOWAŁA KONCERT 1989 ROKU! DO SIECI TRAFIŁ WYSTĘP Z TRASY PROMUJĄCEJ "...AND JUSTICE FOR ALL”

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz