Daniel Wardziński

02.07.2015 (13:26)

Marilyn Manson i Jonathan Davis z Korn - wspólna akustyczna płyta w stylu południa USA? Kiedy premiera? [VIDEO]Marilyn Manson i Jonathan Davis z Korn - cóż to za niecodzienne połączenie? Co ciekawe płyta obu tych panów ma być utrzymana w klimacie południa USA i być... w pełni akustyczna? Kiedy się ukaże?

Co z płytą Marilyna Mansona i Jonathana Davisa? Wygląda na to, że zapowiedzi powoli zaczynają wchodzić w życie. Wspólny album lidera Korn i Marilyna Mansona nie będzie jednak wypadkową stylistyk, które reprezentowali do tej pory - płyta ma opierać się bardziej na brzmieniach południowych, folkowych i bluesowych. Aż ciężko sobie to wyobrazić. Zobaczcie co w ostatnim wywiadzie powiedział na ten temat Marilyn Manson.

>>> Polska - USA - gdzie oglądać w TV i online? Transmisje meczów 3 i 4 lipca w LŚ 2015 <<<
 
Marilyn Manson zapytany w tzw. AMA na stronie Reddit o współpracę z Jonathanem Davisem odpowiedział: Są pewne plany w związku ze stylem muzyki nad jakim teraz pracuję. Nie wiem jeszcze dokładnie co z tego wyniknie. Część będzie zrealizowana z Jonathanem Davisem, bo ma plany na robienie czegoś podobnego - to będzie coś brzmiącego południowo.

>>> Open'er 2015: polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni - zobacz <<<
 
Jak dotąd Jonathan Davis i Marilyn Manson mieli okazję raz współpracować na oficjalnym soundtracku filmu Queen Of The Damned. Posłuchajcie jak wspólnie brzmieli wtedy. Tym razem chodzi im chyba o coś innego.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Oscarowy Joker z Joaquinem Phoenixem w roli głównej oraz animowane filmy DC teraz na małym ekranie!

  2020-10-30
  Dziewięć filmów animowanych DC, wyprodukowanych przez Warner Bros. Animation, trafi do serwisu HBO GO równocześnie z premierą oscarowego filmu Joker.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-29
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz