Daniel Wardziński

02.02.2016 (15:31)

Marillion wystąpi na Festiwalu Legend Rocka 2016! Nowa gwiazda line-upu. Kiedy koncert w Polsce?Marillion kolejną gwiazdą Festiwalu Legend Rocka 2016! Gwiazdy zagrają w Polsce - sprawdźcie kiedy i w jakim miejscu? Ile kosztują bilety? Sprawdźcie szczegóły na EskaROCK.pl. Marillion znowu zagrają w Polsce!

Marillion kolejną gwiazdą X Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Zespół dołączył do bogatego już teraz zestawienia artystów kolejnej edycji festiwalu. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że na scenach festiwalu zaprezentują się w tym roku m.in. Deep Purple, Carlos Santana czy The Sisters Of Mercy. Jeśli to nie było Was w stanie przekonać, do line-upu dołączyła właśnie kolejna gwiazda - brytyjski zespół Marillion.

Zespół ogłosił, że jego trasa koncertowa będzie większa niż pierwotnie planowano. Początkowo znalazło się na niej kilka dat w USA i kilka w Europie Zachodniej. Teraz lista rozszerzyła się znacznie i dzięki temu na jej planie znajdzie się również Dolina Charlotty, która w tym roku będzie prawdopodobnie świadkiem jednej z najlepszych edycji Festiwalu Legend Rocka.

Koncert Marillion w Polsce odbędzie się 25 lipca 2016 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Nie należą do najtańszych, ale za to gwarantują bycie świadkiem historii. Sprawdźcie.
 


Sevilla - Celta Vigo - gdzie oglądać w TV i online? Transmisja i darmowe streamy online
Pedro's Cup 2016 - BILETY. Gdzie dostać wejściówki na miting na Atlas Arenie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Szczecińska SCYLLA wyda nowy album

  2019-11-14
  W warstwie muzycznej wydawnictwo jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation". Do pierwszego utworu powstał klip i jest to bardzo prosty, nośny, koncertowy numer. Drugi to najbardziej melodyjna kompozycja na całym wydawnictwie.
 • Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]

  2019-11-14
  Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.
 • Illusion w Poznaniu i Warszawie 2020. Bilety, data, miejsce koncertów legendy polskiego rocka

  2019-11-14
  Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla i warszawskiej Proximie za sprawą agencji Winiary Bookings.
 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz