Dominik Pajewski

31.05.2016 (11:52)

Marillion Weekend w Polsce po raz pierwszy! Data, bilety, programMarillion Weekend 2017 pierwszy raz w Polsce. Sprawdź co zagra zespół i dowiedz się,kiedy odbędzie się impreza. To będzie wyjątkowa edycja imprezy, poznajcie szczegóły.

Marillion Weekend 2017: to będzie wyjątkowa impreza, na dodatek pierwszy raz w Polsce!
Poniżej prezentujemy Wam aktualny plan imprezy. Przez trzy dni, grupa 
Marillion będzie prezentować różne utwory ze swojej twórczości. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia.

>> Zdjęcia na dzień bez stanika 2016: Dita Von Teese i nie tylko w wersji #braless

Historia tej imprezy sięga roku 2002, kiedy odbyła się pierwsza z nich. Dotychczas Marillion Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Kanady oraz USA. Teraz czas na Polskę, gdzie zespół ma ogromne grono fanów, dodatkowo nasi sąsiedzi z Czech, Litwy i Łotwy zapowiadają przyjazd na imprezę do Polski.
 

Marillion Weekend 2017 w Polsce: kiedy odbędzie się impreza?

W ciągu trzech dni - 7, 8 i 9 kwietnia, w Klubie Wytwórnia w Łodzi, zespół zagra trzy różne sety koncertowe. W piątek będzie można usłyszeć między innymi wykonany w całości album "marillion.com", sobota i niedziela to wieczory pełne niespodzianek. Pewne jest to, że usłyszymy nowe kompozycje z nadchodzącego krążka grupy, pod tytułem  "F.E.A.R.".

Marillion Weekend 2017 w Polsce: BILETY - po ile i gdzie kupić?

Ceny trzydniowych karnetów:

- 399 zł - miejsca stojące
- 499 zł - miejsca siedzące (na balkonie)

Do biletu należy doliczyć opłatę rezerwacyjną. Sprzedaż biletów ruszy 1.07.2016 na stronie Klubu Wytwórnia i na tronie Marillion Weekend 2017

>> Orange Warsaw Festival 2016: Rozpiska godzinowa występów gwiazd.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz