Daniel Wardziński

05.04.2017 (14:16)

Marillion Weekend w Łodzi - BILETY. Ile kosztują? Gdzie kupić?Marillion Weekend w Polsce 2017 - ruszyła sprzedaż BILETÓW. Jakie są ceny? Gdzie je kupić? Trzy koncerty zespołu w Łodzi pod rząd to wspaniała okazja, żeby usłyszeć swoje ukochane kawałki.
 

Marillion Weekend w Łodzi 2017 - BILETY. Ruszyła sprzedaż, poznaliśmy również ceny wejściówek oraz ich dostępność. Wszystkie szczegóły trzech koncertów pod rząd, które muszą zadowolić wszystkich fanów i sprawić, że nie będzie narzekania pt. "szkoda że nie zagrali X i Y". Trzy koncerty z trzema różnymi setlistami to doskonała okazja na prawdziwe muzyczne święto dla fanów Marillion.

Marillion Weekend w Łodzi - BILETY, ceny, gdzie kupić?

Marillion organizuje Marillion Weekends od 2002 roku, kiedy odbyła się pierwsza impreza tego typu. Dla zdeklarowanych fanów zespołu jest to kapitalna okazja - jeden koncert zostawia niedosyt? Ale cały weekend z zespołem to już coś. Trzy koncerty z trzema setlistami to wspaniała okazja, choć nie są to tanie rzeczy. Impreza odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia 2017 w Łodzi w klubie Wytwórnia.

Ceny trzydniowych karnetów wynoszą:
399 złotych - miejsca stojące
499 złotych - miejsca siedzące (balkony)

Bilety można kupić na rockserwis.pl, ticketpro oraz eventim.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz