Daniel Wardziński

05.04.2017 (14:16)

Marillion Weekend w Łodzi - BILETY. Ile kosztują? Gdzie kupić?Marillion Weekend w Polsce 2017 - ruszyła sprzedaż BILETÓW. Jakie są ceny? Gdzie je kupić? Trzy koncerty zespołu w Łodzi pod rząd to wspaniała okazja, żeby usłyszeć swoje ukochane kawałki.
 

Marillion Weekend w Łodzi 2017 - BILETY. Ruszyła sprzedaż, poznaliśmy również ceny wejściówek oraz ich dostępność. Wszystkie szczegóły trzech koncertów pod rząd, które muszą zadowolić wszystkich fanów i sprawić, że nie będzie narzekania pt. "szkoda że nie zagrali X i Y". Trzy koncerty z trzema różnymi setlistami to doskonała okazja na prawdziwe muzyczne święto dla fanów Marillion.

Marillion Weekend w Łodzi - BILETY, ceny, gdzie kupić?

Marillion organizuje Marillion Weekends od 2002 roku, kiedy odbyła się pierwsza impreza tego typu. Dla zdeklarowanych fanów zespołu jest to kapitalna okazja - jeden koncert zostawia niedosyt? Ale cały weekend z zespołem to już coś. Trzy koncerty z trzema setlistami to wspaniała okazja, choć nie są to tanie rzeczy. Impreza odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia 2017 w Łodzi w klubie Wytwórnia.

Ceny trzydniowych karnetów wynoszą:
399 złotych - miejsca stojące
499 złotych - miejsca siedzące (balkony)

Bilety można kupić na rockserwis.pl, ticketpro oraz eventim.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz