Dominik Pajewski

24.06.2019 (11:34)

Marcin Patrzałek podbił serca jury America's Got Talent. Wszystko dzięki coverowi SOAD [WIDEO]Marcin Patrzałek oczarował miliony i zachwycił świetnym coverem Metal Hammera. Nie trzeba było czekać długo na kolejną świetną rzecz. Tym razem młody gitarzysta zrobił ogromne wrażenie na jury 'America's Got Talent'.

Coverów System Of A Down było wiele, jednak nie każdy cover dociera aż tak daleko. Przekonał się o tym Marcin Patrzałek, który swoim coverem podbił serca fanów SOAD oraz samego Metal Hammera. Pewnym było, że na tym się nie skończy, w końcu taki talent nie może się marnować. Młody gitarzysta postanowił udać się do 'America's Got Talent', gdzie oczarował jury swoim niesamowitym występem, oczywiście nie mogło zabraknąć muzyki SOAD.

PIDŻAMA PORNO POWRACA! SINGIEL USŁYSZYCIE NA ANTENIE ESKI ROCK


Marcin Patrzałek podbił serca jury America's Got Talent [WIDEO]

Jury nie mogło uwierzyć w to co widzi, energiczny występ młodego gitarzysty. Zaczęło się spokojnie, jednak dalej było jeszcze bardziej charyzmatycznie niż na innych nagraniach Marcina. Zobaczcie, jak Marcin Patrzałek podbił 'America's Got Talent':Nagranie z występu rozchodzi się bardzo szybko po sieci i trafiło już do fanklubów System Of A Down. Nie wykluczone, że wkrótce muzycy SOAD zobaczą nagranie, co nie byłoby takie dziwne. Poprzednie nagranie coveru SOAD w wykonaniu Marcina zrobiło wrażenie na muzykach SOAD.

ROBERT DOWNEY JR. CHCE OCZYŚCI ŚWIAT Z ODPADÓW W 11 LAT. OTO INNOWACYJNY POMYSŁ AKTORA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • Metallica dziękuje Warszawie w specjalnym filmie [WIDEO]

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie był wydarzeniem, które z pewnością zostanie w pamięci wielu fanów na długo. Zespół opublikował specjalny film, w którym dziękuje fanom za koncert w stolicy.
 • Metallica - Sen o Warszawie: tak wyglądał zapis fonetyczny tekstu dla Roberta Trujillo

  2019-08-23
  To, że Metallica zagra w Warszawie cover jakiegoś polskiego hitu było pewne. Padło na kultowy 'Sen o Warszawie', który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. W sieci pojawiło się zdjęcie zapisu fonetycznego, dzięki któremu Robert Trujillo zaśpiewał utwór.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz