Dominik Pajewski

24.06.2019 (11:34)

Marcin Patrzałek podbił serca jury America's Got Talent. Wszystko dzięki coverowi SOAD [WIDEO]Marcin Patrzałek oczarował miliony i zachwycił świetnym coverem Metal Hammera. Nie trzeba było czekać długo na kolejną świetną rzecz. Tym razem młody gitarzysta zrobił ogromne wrażenie na jury 'America's Got Talent'.

Coverów System Of A Down było wiele, jednak nie każdy cover dociera aż tak daleko. Przekonał się o tym Marcin Patrzałek, który swoim coverem podbił serca fanów SOAD oraz samego Metal Hammera. Pewnym było, że na tym się nie skończy, w końcu taki talent nie może się marnować. Młody gitarzysta postanowił udać się do 'America's Got Talent', gdzie oczarował jury swoim niesamowitym występem, oczywiście nie mogło zabraknąć muzyki SOAD.

PIDŻAMA PORNO POWRACA! SINGIEL USŁYSZYCIE NA ANTENIE ESKI ROCK


Marcin Patrzałek podbił serca jury America's Got Talent [WIDEO]

Jury nie mogło uwierzyć w to co widzi, energiczny występ młodego gitarzysty. Zaczęło się spokojnie, jednak dalej było jeszcze bardziej charyzmatycznie niż na innych nagraniach Marcina. Zobaczcie, jak Marcin Patrzałek podbił 'America's Got Talent':Nagranie z występu rozchodzi się bardzo szybko po sieci i trafiło już do fanklubów System Of A Down. Nie wykluczone, że wkrótce muzycy SOAD zobaczą nagranie, co nie byłoby takie dziwne. Poprzednie nagranie coveru SOAD w wykonaniu Marcina zrobiło wrażenie na muzykach SOAD.

ROBERT DOWNEY JR. CHCE OCZYŚCI ŚWIAT Z ODPADÓW W 11 LAT. OTO INNOWACYJNY POMYSŁ AKTORA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz