21.02.2013 (06:00)

Manic Street Preachers wracają na scenę i zapowiadają nowy album! [VIDEO]Zapowiadane wakacje - odwołane! Grupa Manic Street Preachers, która planowała, że przez kilka lat nie będzie grać koncertów, zapowiada występy na żywo i nowy album!

Kilkanaście miesięcy temu Manic Street Preachers zapowiedzieli, że robią sobie wakacje. Zespół chciał zrezygnować z działalności na dwa lata, nie zamierzał grać przez dłuższy czas żadnych koncertów.

Teraz okazuje się jednak, że muzycy są tak sfrustrowani z powodu urlopu, że odwołują przerwę. Zespół napisał na twitterze: "Desperacko chcemy zagrać jak najszybciej koncert w Wielkiej Brytanii. Czujemy się, jakby minęły wieki od ostatniego występu. Porzucamy pomysł dwuletniej przerwy." Przypomnijmy, że ten ostatni występ to koncert w londyńskiej O2 Arena w grudniu 2011 roku.

Co więcej, grupa Manic Street Preachers pracuje właśnie nad nową płytą. Album powstaje w legendarnym miejscu - Hansa Studios w Berlinie.
 

 


  

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz