21.02.2013 (06:00)

Manic Street Preachers wracają na scenę i zapowiadają nowy album! [VIDEO]Zapowiadane wakacje - odwołane! Grupa Manic Street Preachers, która planowała, że przez kilka lat nie będzie grać koncertów, zapowiada występy na żywo i nowy album!

Kilkanaście miesięcy temu Manic Street Preachers zapowiedzieli, że robią sobie wakacje. Zespół chciał zrezygnować z działalności na dwa lata, nie zamierzał grać przez dłuższy czas żadnych koncertów.

Teraz okazuje się jednak, że muzycy są tak sfrustrowani z powodu urlopu, że odwołują przerwę. Zespół napisał na twitterze: "Desperacko chcemy zagrać jak najszybciej koncert w Wielkiej Brytanii. Czujemy się, jakby minęły wieki od ostatniego występu. Porzucamy pomysł dwuletniej przerwy." Przypomnijmy, że ten ostatni występ to koncert w londyńskiej O2 Arena w grudniu 2011 roku.

Co więcej, grupa Manic Street Preachers pracuje właśnie nad nową płytą. Album powstaje w legendarnym miejscu - Hansa Studios w Berlinie.
 

 


  

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz