21.02.2013 (06:00)

Manic Street Preachers wracają na scenę i zapowiadają nowy album! [VIDEO]Zapowiadane wakacje - odwołane! Grupa Manic Street Preachers, która planowała, że przez kilka lat nie będzie grać koncertów, zapowiada występy na żywo i nowy album!

Kilkanaście miesięcy temu Manic Street Preachers zapowiedzieli, że robią sobie wakacje. Zespół chciał zrezygnować z działalności na dwa lata, nie zamierzał grać przez dłuższy czas żadnych koncertów.

Teraz okazuje się jednak, że muzycy są tak sfrustrowani z powodu urlopu, że odwołują przerwę. Zespół napisał na twitterze: "Desperacko chcemy zagrać jak najszybciej koncert w Wielkiej Brytanii. Czujemy się, jakby minęły wieki od ostatniego występu. Porzucamy pomysł dwuletniej przerwy." Przypomnijmy, że ten ostatni występ to koncert w londyńskiej O2 Arena w grudniu 2011 roku.

Co więcej, grupa Manic Street Preachers pracuje właśnie nad nową płytą. Album powstaje w legendarnym miejscu - Hansa Studios w Berlinie.
 

 


  

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz