Dominik Pajewski

15.09.2020 (16:40)

Mandalorian sezon 2 - kiedy premiera i gdzie oglądać?Serial Mandalorian, okazał się prawdziwym hitem Disneya, pokazując, że w tego typu formie, uniwersum Star Wars ma szanse na rozwój. Produkcja doczeka się drugiego sezonu 

Gdy serial 'Mandalorian' ukazał się na platformie Disney+, nikt nie spodziewał się, że będzie aż takim hitem. Produkcja została polubiona przez fanów z kilku powodów: świetna fabuła, która prowadzona jest powoli, nawiązania do klasycznej sagi i oczywiście postać Baby Yody, który skradł serca wszystkich fanów, stając się także memem. Od jakiegoś czasu wiadome było, że drugi sezon serialu powstanie, a teraz wiemy już praktycznie wszystko. Od kiedy i gdzie będzie można oglądać 'Mandalorian 2'?

CZY POWSTANIE FILMOWA BIOGRAFIA METALLIKI? LARS ULRICH ODPOWIADA


Mandalorian sezon 2 - premiera, gdzie oglądać?

Pewnym jest, że 'Mandalorian 2' pojawi się 30 października i potwierdzono, że jest on dedykowany tylko na platformę Disney+. Może to stwarzać spory problem, ponieważ Disney+ cały czas nie został zapowiedziany w Polsce. 

Jest na to rozwiązanie, mianowicie połączenie VPN, z którego prawdopodobnie korzysta mało osób... Przy pierwszym sezonie ogłoszono już, że 'Mandalorian' to najczęściej piracony serial na świecie. Miejmy nadzieję, że platforma szybko pojawi się w naszym kraju.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz