Daniel Wardziński

08.04.2015 (14:14)

Lykke Li - Never Gonna Love Again - nowy teledysk z płyty I Never Learn. Obejrzyj na EskaROCK.pl [VIDEO]Lykke Li prezentuje teledysk do kawałka Never Gonna Love Again. To prawdopodobnie to ostatni teledysk promujący album I Never Learn, który stał się olbrzymim sukcesem. Sprawdźcie nowe video.

Lykke Li prezentuje nowy teledysk promujący album I Never Learn. Video powstało do bardzo osobistego kawałka Never Gonna Love Again. Szwedzka wokalistka, która w 2014 roku zaczęła śmiało podbijać świat muzyki, powoli zbliża się chyba do końca promocji ostatniego krążka, a my czekamy na następny. Na razie pozostaje nam sprawdzić nowy teledysk Lykke Li, który już teraz możecie obejrzeć na EskaROCK.pl.

>>> Egzamin gimnazjalny 2015 - czego spodziewać się na testach? Sprawdźcie <<<
 
Choć wiele osób myśli, że I Never Learn jest debiutanckim krążkiem szwedzkiej gwiazdy, która swoim sopranem urzeka coraz większe grupy fanów, to w rzeczywistość jest to już trzecia płyta, choć pierwsza, która narobiła aż tyle szumu na listach sprzedaży i listach przebojów. Nowy teledysk sprawi, że temat uzdolnionej dziewczyny znowu wypłynie? Przekonajcie się sami. Never Gonna Love Again już na EskaROCK.pl.

>>> Legia - Podbeskidzie - gdzie oglądać w TV i online? Transmisja i streamy 8.04 <<<
 
Lykke Li - Never Gonna Love Again (teledysk)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz