Daniel Wardziński

08.04.2015 (14:14)

Lykke Li - Never Gonna Love Again - nowy teledysk z płyty I Never Learn. Obejrzyj na EskaROCK.pl [VIDEO]Lykke Li prezentuje teledysk do kawałka Never Gonna Love Again. To prawdopodobnie to ostatni teledysk promujący album I Never Learn, który stał się olbrzymim sukcesem. Sprawdźcie nowe video.

Lykke Li prezentuje nowy teledysk promujący album I Never Learn. Video powstało do bardzo osobistego kawałka Never Gonna Love Again. Szwedzka wokalistka, która w 2014 roku zaczęła śmiało podbijać świat muzyki, powoli zbliża się chyba do końca promocji ostatniego krążka, a my czekamy na następny. Na razie pozostaje nam sprawdzić nowy teledysk Lykke Li, który już teraz możecie obejrzeć na EskaROCK.pl.

>>> Egzamin gimnazjalny 2015 - czego spodziewać się na testach? Sprawdźcie <<<
 
Choć wiele osób myśli, że I Never Learn jest debiutanckim krążkiem szwedzkiej gwiazdy, która swoim sopranem urzeka coraz większe grupy fanów, to w rzeczywistość jest to już trzecia płyta, choć pierwsza, która narobiła aż tyle szumu na listach sprzedaży i listach przebojów. Nowy teledysk sprawi, że temat uzdolnionej dziewczyny znowu wypłynie? Przekonajcie się sami. Never Gonna Love Again już na EskaROCK.pl.

>>> Legia - Podbeskidzie - gdzie oglądać w TV i online? Transmisja i streamy 8.04 <<<
 
Lykke Li - Never Gonna Love Again (teledysk)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz