Krzysztof Zawistowski

14.03.2014 (15:41)

Luxtorpeda - Pusta Studnia: Najbardziej oczekiwany kawałek z nowej płyty Luxtorpedy. Posłuchaj na EskaROCK.pl [VIDEO]Pusta Studnia Luxtorpedy to najbardziej oczekiwany przez fanów numer z nowej płyty A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki. Luxtorpeda po raz kolejny zdecydowała się opublikować przedpremierowo album na YT.

Kolejne kawałki z nowej płyty Luxtorpedy - A Morał Z Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki -  pojawiają się na oficjalnych profilach zespołu na Facebooku i YouTube. Do sieci właśnie trafił najbardziej oczekiwany przez fanów numer Luxtorpedy - Pusta Studnia.

>>> Rockowe koncerty 2014: Najostrzejsze koncerty rockowe w Polsce <<<

Ten tytuł pojawiał się w komentarzach pod niemal każdym postem na profilach zespołu, od kiedy Luxtorpeda zaprezentowała jego wersję demo. Teraz każdy może posłuchać kandydata na największy rockowy hit 2014 roku. Poza Pustą Studnią, formacja opublikowała już też utwory: Hipokrytes, JUZUTNUKU, Mambałaga i Ostatni

>>> Luxtorpeda -
A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak BURAKI: Komentarz Hansa <<<

Nowa płyta Luxtorpedy - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki ukaże się 01.04.2014 roku, jak zwykle nakładem zespołu. Od 24.03.2014 roku można zamawiać limitowane, przedpremierowe egzemplarze z autografami. Pula jest ograniczona do 2000 sztuk.

Luxtorpeda - Pusta Studnia

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz