Krzysztof Zawistowski

14.03.2014 (15:41)

Luxtorpeda - Pusta Studnia: Najbardziej oczekiwany kawałek z nowej płyty Luxtorpedy. Posłuchaj na EskaROCK.pl [VIDEO]Pusta Studnia Luxtorpedy to najbardziej oczekiwany przez fanów numer z nowej płyty A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki. Luxtorpeda po raz kolejny zdecydowała się opublikować przedpremierowo album na YT.

Kolejne kawałki z nowej płyty Luxtorpedy - A Morał Z Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki -  pojawiają się na oficjalnych profilach zespołu na Facebooku i YouTube. Do sieci właśnie trafił najbardziej oczekiwany przez fanów numer Luxtorpedy - Pusta Studnia.

>>> Rockowe koncerty 2014: Najostrzejsze koncerty rockowe w Polsce <<<

Ten tytuł pojawiał się w komentarzach pod niemal każdym postem na profilach zespołu, od kiedy Luxtorpeda zaprezentowała jego wersję demo. Teraz każdy może posłuchać kandydata na największy rockowy hit 2014 roku. Poza Pustą Studnią, formacja opublikowała już też utwory: Hipokrytes, JUZUTNUKU, Mambałaga i Ostatni

>>> Luxtorpeda -
A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak BURAKI: Komentarz Hansa <<<

Nowa płyta Luxtorpedy - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki ukaże się 01.04.2014 roku, jak zwykle nakładem zespołu. Od 24.03.2014 roku można zamawiać limitowane, przedpremierowe egzemplarze z autografami. Pula jest ograniczona do 2000 sztuk.

Luxtorpeda - Pusta Studnia

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz