Krzysztof Zawistowski

14.03.2014 (15:41)

Luxtorpeda - Pusta Studnia: Najbardziej oczekiwany kawałek z nowej płyty Luxtorpedy. Posłuchaj na EskaROCK.pl [VIDEO]Pusta Studnia Luxtorpedy to najbardziej oczekiwany przez fanów numer z nowej płyty A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki. Luxtorpeda po raz kolejny zdecydowała się opublikować przedpremierowo album na YT.

Kolejne kawałki z nowej płyty Luxtorpedy - A Morał Z Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki -  pojawiają się na oficjalnych profilach zespołu na Facebooku i YouTube. Do sieci właśnie trafił najbardziej oczekiwany przez fanów numer Luxtorpedy - Pusta Studnia.

>>> Rockowe koncerty 2014: Najostrzejsze koncerty rockowe w Polsce <<<

Ten tytuł pojawiał się w komentarzach pod niemal każdym postem na profilach zespołu, od kiedy Luxtorpeda zaprezentowała jego wersję demo. Teraz każdy może posłuchać kandydata na największy rockowy hit 2014 roku. Poza Pustą Studnią, formacja opublikowała już też utwory: Hipokrytes, JUZUTNUKU, Mambałaga i Ostatni

>>> Luxtorpeda -
A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak BURAKI: Komentarz Hansa <<<

Nowa płyta Luxtorpedy - A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki ukaże się 01.04.2014 roku, jak zwykle nakładem zespołu. Od 24.03.2014 roku można zamawiać limitowane, przedpremierowe egzemplarze z autografami. Pula jest ograniczona do 2000 sztuk.

Luxtorpeda - Pusta Studnia

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

  2019-12-09
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.
 • Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

  2019-12-09
  Kontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.
 • Najbardziej dochodowe trasy koncertowe w 2019 roku. Kto zarobił najwięcej?

  2019-12-09
  Ujawniono ranking najbardziej dochodowych tras koncertowych 2019 roku. Sprawdźcie, kto w mijającym roku rozdawał karty na scenach i zarobił najwięcej na koncertach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz