Dominik Pajewski

22.05.2020 (13:19)

Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.

Gdy tylko przychodzi lato, na mieście pojawia się masa lodziarni, które oferują najróżniejsze smaki deserów. Oprócz klasyki w postaci czekolady i wanilii, dostać można wiele, sezonowych opcji, które często stają się hitami danego roku. Najbardziej zaskakuje jednak fakt, że dostępne są na przykład takie opcje, jak smak gazu łzawiącego!

WTARGNĄŁ NA WYBIEG NIEDŹWIEDZI W WARSZAWSKIM ZOO. JEST PEŁNE NAGRANIE ZE ZDARZENIA [WIDEO]Lody o smaku gazu łzawiącego - gdzie można dostać taki nietypowy deser lodowy?

Lody o specyficznym smaku pojawiły się w Hongkongu, a ich głównym składnikiem jest pieprz, który najpierw jest pieczony, a później dokładnie mielony. Porcja specyficznych lodów jest warta 21 złotych, jednak nie jest to tylko wymysł lodziarni.
 
Lody o smaku gazu łzawiącego mają za zadanie zwrócić uwagę na trudną sytuację polityczną Hongkongu, przez który w zeszłym roku przetoczyła się fala protestów. To właśnie wtedy użyto bardzo dużo gazu łzawiącego, który przedostawał się nawet do mieszkań osób, które nie brały udziału w protestach.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz