22.08.2013 (16:00)

Lipali i goście "Alter Ego" - zobacz teledysk nowej, specjalnej wersji [2013, VIDEO]"Ciężkie granie aby zwierzętom było lżej" - Lipali i ich goście włączyli się w wyjątkową akcję, która ma pomóc bezdomnym zwierzętom. Artyści przygotowali nową wersję piosenki "Alter Ego".

,,Alter Ego" to piosenka, która pierwotnie znalazła się na płycie ,,PI" grupy Lipali. Teraz kawałek doczekał się nowej wersji - i to przy okazji wyjątkowej akcji. Nagranie jest częścią projektu ,,Ciężkie granie aby zwierzętom było lżej", któremu patronuje zespół. Pomorskia Fundacja Pies Szuka Domu chce w ten sposób zebrać pieniądze na pomoc bezdomnym zwierzętom. Singiel i teledysk znajdą się na płycie, która będzie cegiełką na rzecz podopiecznych fundacji.  

W przedsięwzięcie, oprócz grupy Lipali, włączyli się również: Marek Piekarczyk z TSA, Damian Ukeje, Wojtek Horny, Tomek ,,Snake" Kamiński, Ola Wysocka i Adam ,,Nergal" Darski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz