22.08.2013 (16:00)

Lipali i goście "Alter Ego" - zobacz teledysk nowej, specjalnej wersji [2013, VIDEO]"Ciężkie granie aby zwierzętom było lżej" - Lipali i ich goście włączyli się w wyjątkową akcję, która ma pomóc bezdomnym zwierzętom. Artyści przygotowali nową wersję piosenki "Alter Ego".

,,Alter Ego" to piosenka, która pierwotnie znalazła się na płycie ,,PI" grupy Lipali. Teraz kawałek doczekał się nowej wersji - i to przy okazji wyjątkowej akcji. Nagranie jest częścią projektu ,,Ciężkie granie aby zwierzętom było lżej", któremu patronuje zespół. Pomorskia Fundacja Pies Szuka Domu chce w ten sposób zebrać pieniądze na pomoc bezdomnym zwierzętom. Singiel i teledysk znajdą się na płycie, która będzie cegiełką na rzecz podopiecznych fundacji.  

W przedsięwzięcie, oprócz grupy Lipali, włączyli się również: Marek Piekarczyk z TSA, Damian Ukeje, Wojtek Horny, Tomek ,,Snake" Kamiński, Ola Wysocka i Adam ,,Nergal" Darski.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz