Dominik Pajewski

03.04.2018 (14:47)

Linkin Park wyprzedaje ponad 200 instrumentów i mówi o swojej przyszłościTemat Linkin Park cały czas budzi wiele emocji, a fani ciągle zastanawiają się co dalej. Obecnie zespół wyprzedaje swój sprzęt, jednocześnie ujawniając jaka będzie ich przyszłość.

Przyszłość zespołu Linkin Park cały czas stoi pod znakiem zapytania. Po śmierci Chestera Benningtona, Mike Shinoda mówił, że jest duża szansa na to, by zespół nadal grał i tworzył nową muzykę. W międzyczasie pojawiły się utwory Mike'a, które zwiastują jego solową płytę, a sam zespół zaczął wyprzedawać instrumenty.

Coldplay w wersji metalowej. To wykonanie was rozkręci [VIDEO]

 


Dochód ze sprzedaży sprzętu zespołu zostanie przekazany na rzecz fundacji Music For Relief. Fundacja została założona przez Linkin Park w 2005 roku, by wspierać ludzi dotkniętych klęskami żywiołowymi. 

Jan Borysewicz gościem na koncercie Metalliki w Pradze

 
Wśród sprzętu znalazły się między innymi: syntezator Yamaha KX5, z którego zespół korzystał na trasie, megafon Amplivox S602M, a do tego najróżniejsze gitary, klawisze i samplery. Fanów najbardziej zaniepokoił fakt, że wyprzedaż sprzętu, zbiegła się z wypowiedzą Mike'a Shinody na temat przyszłości zespołu. Jak powiedział wokalista:

Nie jestem w stanie powiedzieć, co będzie z zespołem. Nie znam żadnych odpowiedzi. To zabawne, bo gdybym powiedział teraz cokolwiek to trafiłoby to na nagłówki wszystkich stron, a prawda jest taka, że nie ma na to pytanie kompletnie żadnej odpowiedzi. Fani myślą, że wiedzą, co będzie dalej, ale uwierzcie mi: sam chciałbym to wszystko wiedzieć.

Fani przypuszczają cały czas, że zamiast Linkin Park wskrzeszony zostanie projekt Fort Minor. Mówi się, że w skład zespołu mieli by wejść członkowie grupy, jednak oficjalnych informacji nie ma na ten temat.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz