Dominik Pajewski

14.08.2020 (09:58)

Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.

Linkin Park już jakiś czas temu zapowiadali, że mają w zanadrzu kilka niespodzianek z okazji 20-lecia swojego debiutu. Jak przekazywał Mike Shinoda, w zanadrzu jest kilka ''fajnych rzeczy'' i faktycznie, do sieci trafiła pierwsza z niespodzianek. Po 20 latach od wydania debiutu, w sieci pojawił się niepublikowany kawałek.

SHARON OSBOURNE WSPOMNIAŁA ODGRYZIENIE GŁOWY NIETOPERZOWI PRZEZ OZZY'EGO


Linkin Park publikują nieznany numer. W sieci pojawił się kawałek ''She Couldn’t''

Na albumie ''Hybrid Theory: 20th Anniversary Edition'', który zostanie wydany 9 października 2020, znajdą się inne niepublikowane numery oraz demówki znanych kawałków. Specjalna edycja ukaże się w kilku opcjach: CD, trzy DVD, trzy winyle, kasety magnetofonowe, album ze zdjęciami, litografie, plakat z Chesterem Benningtonem i inne niespodzianki. Posłuchajcie numeru ''She Couldn't'', który zapowiada reedycje:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz