Anna Skalik

04.06.2014 (11:30)

Linkin Park w Polsce - koncert 5 czerwca 2014. Sprawdź najważniejsze informacje o koncercie. [VIDEO]Już 5 czerwca 2014 koncert Linkin Park we Wrocławiu. Dla wszystkich fanów przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji o koncercie Linkin Park: kto zagra support, o której zaczyna się koncert, godzinowa rozpiska występów, bilety i inne wiadomości. Sprawdź na EskaROCK.pl.

Koncert Linkin Park w Polsce 5 czerwca 2014 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w tym roku. W chwili ogłoszenia informacji o tym, że Mike Shinoda i jego zespół zagrają we Wrocławiu fani po prostu wpadli w szał radości.

>>> Koncert Linkin Park potwierdzony! <<<

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Potem było oczekiwanie na support - i kolejna wielka niespodzianka! Okazało się, że we Wrocławiu zagra także zespół Fall Out Boy.

>>> Fall Out Boy We Wrocławiu <<<

Bilety na koncert Linkin Park dla członków oficjalnego fanklubu trafiły do sprzedaży na początku lutego 2014, a dokładnie 10.02. rozpoczęła się sprzedaż wszystkich pozostałych wejściówek. Bilety, które w tej chwili są jeszcze w sprzedaży prezentujemy Wam poniżej.

VIP: 602,00 PLN
Trybuna 1: 262,00 PLN
Trybuna 2: 192,00 PLN
Trybuna 3: 162,00 PLN
Płyta: 192,00 PLN

>>> Linkin Park - informacje o biletach. Gdzie kupić i jakie są ceny? <<<

W międzyczasie docierały do nas coraz nowsze informacje na temat nowej płyty Linkin Park. Fani zaczęli się zastanawiać, co ich zespół zagra na koncercie we Wrocławiu i czy znajdą się tam numery z najnowszego krążka zespołu.

>>> Nowa płyta Linkin Park - sprawdź informacje <<<

Także EskaROCK.pl rozpoczęła własne śledztwo w kwestii setlisty koncertu Linkin Park.

>>> Linkin Park w Polsce - setlista koncertu: co zagrają we Wrocławiu? <<<

Co Linkin Park zagra na Stadionie Wrocław? Czy publika usłyszy jakieś nowe kawałki z nadchodzącej płyty? Jest na to spora szansa, zwłaszcza że znamy już kilka numerów z tej płyty: Guilty All The Same, Until It's Gone a także krążący w Sieci od kilku dni numer Wastelands.

>>> Linkin Park ujawnił drugi singiel z płyty The Hunting Party <<<

W tej chwili znamy już wszystkie szczegóły płyty The Hunting Party. Premiera krążka 17 czerwca 2014, zatem pozostało jeszcze zaledwie dwa tygodnie. Setlistę oraz okładkę The Hunting Party możecie zobaczyć w linku poniżej.

>>> Linkin Park - The Hunting Party - okładka i setlista płyty <<<

Czy zagrają numery z nowej płyty, okaże się już 5 czerwca. Koncert Linkin Park odbędzie się na Stadionie Wrocław. O której rozpocznie się koncert Linkin Park, a o której zagra supportujący go Fall Out Boy? Dokładną godzinową rozpiskę znajdziecie poniżej.

>>> Koncert Linkin Park - godzinowa rozpiska koncertu <<<

Specjalną niespodziankę na koncert Linkin Park przygotowali fani zespołu. Wpadli m.in. na pomysł stworzenia wielkiej księgi fanów z różnymi pamiątkami dla grupy od wielbicieli. Czym jeszcze zaskoczą zespół?

>>> Akcja fanów Linkin Park - zobacz, co przygotowali <<<

To wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertu Linkin Park. Na EskaROCK.pl znajdziecie jeszcze więcej informacji związanych z koncertem Linkin Park, nową płyta zespołu i innych aktywnościach grupy.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz