Dominik Pajewski

25.06.2020 (16:06)

Linkin Park ma niewydany numer z Chesterem Benningtonem? Kiedy go wydadzą?Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata i coraz częściej mówi się o tym, że pojawią się niepublikowane numery artysty. Teraz pojawiła się informacja, że może pojawić się niepublikowany numer Linkin Park!

Śmierć Chestera Benningtona była szokiem dla wszystkich i trudno się dziwić. Wokalista był w szczytowej formie, nowa muzyka była przyjmowana bardzo pozytywnie, jednak nie udało się mu przezwyciężyć swoich demonów. Okazuje się, że w archiwach pozostają nie tylko niepublikowane numeru grupy Grey Daze, ale również Linkin Park!

RONDO WOŚP W WARSZAWIE. "MOŻNA POWIEDZIEĆ ŚMIAŁO, ŻE JEST TO NASZ KAWAŁEK ZIEMI!"


Linkin Park mają w archiwum niewydany numer z Chesterem Benningtonem? 

Mike Shinoda wspomniał ostatnio, że w archiwum zespołu znajdują się niewydane kompozycje, które obecnie leżą w szufladzie. Jedną z nich jest utwór ''Friendly Fire'', który powstał podczas sesji do albumu ''One More Light''. Czy fani będą mogli go usłyszeć? Shinoda nie potwierdza, ani nie zaprzecza, podkreślając, że jeśli się to stanie, to nie będzie to w najbliższym czasie. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?

Co dalej z Linkin Park?

Oficjalnie zespół nie został rozwiązany, jednak nie wiadomo co dalej. Grupa nie koncertuje, ani nie przyjęła nikogo na miejsce Chestera Benningtona. Czy finalnie zespół zostanie rozwiązany? Tego nie wiadomo.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz