Dominik Pajewski

12.02.2020 (14:00)

Limp Bizkit zagrali akustycznie numery Led Zeppelin i The WhoLimp Bizkit mają różne momenty swojej działalności, gdzie czasami jest ich pełno, a czasami zapada kompletna cisza. Tym razem Fred Durst postanowił zagrać mały koncert akustyczny, co może zaskoczyć wiele osób.

Kariera Limp Bizkit to pasmo pełne koncertów lub absolutnej ciszy, która potrafi trwać miesiącami. Zespół cały czas nie wydał nowego albumu, a jeśli chodzi o koncerty, to są to sporadyczne sytuacje. Jedną z takich akcji był akustyczny występ, podczas którego Fred Durst zagrał na gitarze.

RAGE AGAINST THE MACHINE W POLSCE 2020 - CENY BILETÓW ZASKAKUJĄFred Durst na gitarze jako Limp Bizkit akustycznie

Charytatywna impreza Tony'ego Hawka, która poświęcona była zmarłemu Andrew'owi Burkle'owi, producentowi filmowemu, który odszedł na początku 2020 roku, gościła wielu artystów. Jednymi z nich byli członkowie Limp Bizkit, którzy postanowi zagrać kilka rzeczy akustycznie.

Fred Durst, w towarzystwie basisty Sama Riversa wykonali akustyczną wersję piosenki Led Zeppelin 'Thank You' oraz 'Behind Blue Eyes' z repertuaru The Who, którą Limp Bizkit od dawna wykonuje na żywo.

DAWID PODSIADŁO - DODATKOWY KONCERT W WARSZAWIE. BILETY I DATA WYDARZENIA


Warto dodać, że była to ta sama impreza, gdzie Red Hot Chili Peppers wystąpili z Johnem Frusciante. Zobaczcie, jak Limp Bizkit poradzili sobie w niecodziennej odsłonie:
 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz